Ekonomi

ING Bank’ın Yeni Akaryakıt Kampanyası İle Bedava Akaryakıt Alınacak, Sürücülerin Parası Cebine Kalacak! Sadece Shell İstasyonlarında Geçerli…

Akaryakıta gelen zamlar geçtiğimiz hafta da devam etti. Bu zamların ardından akaryakıt sektörü ile iş birliklerinde artışa giden bankalar, müşterilerine avantajlı hizmet sağlamak adına akaryakıt alışverişlerine çeşitli hediyeler ve indirimler vereceğini duyurmaya başladı.

Akaryakıt kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen ING Bank, Shell ile gerçekleştirdiği iş birliğini duyurdu. Kampanyanın önemli detaylarını da kampanya ile ilgilenen müşterileri için açıklayan ING Bank, kampanya kapsamında akaryakıt harcamalarına 40 TL indirim yapacağını açıkladı.

ING Bank’tan Kazandıran Shell İş Birliği

Akaryakıt harcamalarını banka müşterileri için avantajlı hale getirmiş olan ING Bank, Shell ile yeni bir iş birliğine gitti. Bu iş birliği kapsamında ING Bank kartı ile 4 farklı günde 200 TL ve üzeri tutarlarda akaryakıt harcaması gerçekleştiren banka müşterilerine 40 TL indirim yapacağını açıklayan ING Bank, kampanyasına son katılım tarihini ise 30 Haziran 2022 olarak belirledi. Bu kapsamda sadece kampanyaya katılan ING Banklıların yararlanabileceği 40 TL indirim için kampanyaya katılımlar ING Bank Mobil, ING Bank internet bankacılığı ve SMS kanalları ile mümkün hale getirildi. ING Bank’ın avantajlı akaryakıt kampanyasına SMS ile katılmak isteyen kişilerin ise SHELL yazıp 2205’e kısa mesaj göndermeleri gerektiği banka tarafından açıklandı.

Kampanyanın Detayları Önemli

Shell ile gerçekleştirdiği iş birliğine ilişkin detaylı bir kampanya duyurusu metni yayınlamış olan ING Bank, kampanyasından hediye indirim kazanılması için yerine getirilmesi gereken şartları da açıkladı. Bu duyuru metni kapsamında; kampanyaya sadece Bonus üyesi Shell istasyonlarından yapılacak olan akaryakıt harcamalarını dahil eden ING Bank, aynı gün içerisinde yapılmış olan birden fazla akaryakıt harcamasının ilkinin kampanya tutarı kapsamına sayılacağını ifade etti. Bunun yanı sıra BolBol Kart, BolBol Classic Kart, BolBol Premium Kart ile Bonus Kart ile yapılacak olan harcamaların kampanya kapsamında ödül kazandırmayacağını belirten ING Bank, kampanyadan ödül kazanabilmek için ödemelerin Garanti BBVA POS cihazından yapılmasını şart koştu. Taksitli işlemleri kampanya kapsamına almayan ING Bank, aynı zamanda her müşterisinin bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabileceğini, yani kart bazlı değil, müşteri bazlı bir kampanya gerçekleştirdiğini hatırlattı.

İlgili Makaleler