Ekonomi

İNG’ den Yeni Müşterileri İçin Mevduat Fonu Kampanyası!

Mevduat fonu, tasarruflarınızı farklı oranlarda ve dağılımlarda vadeli mevduatta ve yatırım fonlarında değerlendirebildiğiniz bir yatırım türüdür. İNG Bank yeni katılan müşterilerine özel bir kampanya başlattı. Müşterilerine yönelik vadeli mevduata yüzde 20 faiz sunan Mevduat Fon kampanyasını geliştirdi.

Açıklamaya göre, ilk 5 bin kişi ile sınırlı olan kampanya kapsamında, ING Mobil üzerinden ING’ li olan ve 250 bin TL’ye kadar birikimleri değerlendirmek isteyen yeni müşteriler, cebimdeki danışman üzerinden uzman ekiplerle canlı görüşerek geniş yatırım fonu dünyası hakkında bilgi alabilecek ve birikimlerinin dörtte biri ile yatırım fonu alarak vadeli mevduatlarına sunulan yüzde 20 faiz avantajından yararlanabilecek.

Birikimlerinin dörtte birini yatırım fonunda değerlendiren yeni ING müşterileri, 3 ay vadede yüzde 20 vadeli mevduat faiz oranından yararlanabiliyor. 28 Haziran 2021 itibariyle başlayan ve ilk 5 bin kişi ile sınırlı olan kampanya kapsamında, uygulamadan yararlanacak yeni ING müşterilerine aynı zamanda süresiz stopaj avantajı olan fonlara da birikim imkanı sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar için İNG Bank, cep telefonlarımızda bulunan İNG’ li ol uygulamasından veya şubelerden müşterisi olabilmeyi mümkün kılıyor.

İlgili Makaleler