Gündem

iPhone Fiyatları Hiç Bu Kadar Düşmedi! 1.100 TL Birden İndirim! Sadece O Sitede indirim Var, Yetişen Alacak; Her An Bitebilir…

Ürettiği telefon modelleri ile hem göze hem de performansa hitap eden markalardan biri olan Apple, özellikle son zamanlarda çıkardığı seriler ile teknoloji tutkunlarından tam not almayı başarıyor. Şimdilerde bir hayli ilgi gören iPhone modellerinden biri olan iPhone 11 ise, fiyatları ile adeta cep yakıyor. Buna karşı bir hamle yapan Trendyol ise, iPhone 11’leri o fiyata indiriyor.

Merak ile takip edilen iPhone indirimlerine geçtiğimiz gün itibariyle bir yenisi daha eklenmiş bulunuyor. Trendyol’dan gelen indirim haberi ile birlikte iPhone 11’ler piyasa fiyatının çok daha altında teknoloji severler ile buluşturulacağı ortaya çıkıyor. Stoklar ile sınırlı olan kampanyadan fiyat artışı olmadan yararlanmak isteyen vatandaşların yapması gerekenler de Trendyol tarafından açıklanmış bulunuyor.

iPhone 11 Sınırları Zorluyor

Gerek tasarımındaki incelik gerekse performansındaki gelişmişlik ile teknolojinin sınırlarını zorlayan cep telefonu modellerinden biri olan Apple iPhone 11, teknoloji severlerin karşısına siyah, yeşil, sarı, mor, kırmızı ve beyaz olmak üzere alt ıayrı renk seçeneğiyle çıkıyor. İki ayrı bellek tipi sunan iPhone 11’lerin 64 GB ve 128 GB’lık seçenekleri bulunuyor. Liquid Retina HD ekran özelliği ile kullanılabilirliğini artıran iPhone 11, IPS teknolojisine sahip 6.1 inç tam ekran LCD Multi-Touch özelliği sağlıyor. Bunun yanı sıra parmak izine dayanıklı ve yağ tutmayan kaplama ile teknoloji severlere sunulan iPhone 11, aynı zamanda suya, sıçralamalara ve toza da dayanıklılık gösteriyor. A13 Bionic çip ile üretilmiş olan iPhone 11’ler, çift 12 MP ultra geniş ve geniş kameralar ve sunduğu portre modu ile eşsiz anları ölümsüzleştirmenizi sağlıyor.

iPhone 11’de Trendyol İndirimi

her hafta çeşitli elektronik indirimleri ile müşterilerini buluşturmayı sürdüren bir e-Ticaret sitesi olan Trendyol, bu hafta indirimleri arasına 64 GB’lık hafıza sunan siyah renk iPhone 11’i de alıyor. Piyasa da ortalama 13 bin TL’ye satılan iPhone 11, Trendyol’da bu hafta bin 100 TL birden indirime giriyor. İndirimi sadece stoklar ile sınırlı tutan Trendyol, BDDK’nı mevzuatı gereği belirlenmiş olan taksit ile de telefon satışı gerçekleştiriyor.

İlgili Makaleler