Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Özel sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

İş Arayanlar Dikkat! İŞKUR ile 15 İşçi Alımı Şartları Açıklandı!

İş arayan işçi adayları için Karadökmak firması resmi internet sitesinden önemli bir duyuruda bulundu. Yapılan açıklamaya göre Kamu haklarından mahrum bulunmayan, Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmayan, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Karabük İl Müdürlüğü’ne kayıtlı, Muvazzaf askerlik hizmetini tamamlayan, Sağlık kurulu raporunda ‘’ÇOK TEHLİKELİ İŞLERDE ÇALIŞABİLİR’’ ibaresi olan ve herhangi bir engellilik durumu bulunmayan, En az meslek lisesi ve teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun olan ya da mesleki eğitim sertifikası olan 15 işçi alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların 18 Aralık tarihine kadar başvurularını iletmeleri gerekmektedir. İlanın genel şartları nelerdir?

Başvuru Şartları

  • CNC Freze tezgâhı kullanabilen, CNC Freze tezgâhlarında en az iki yıl iş tecrübesi olan, 01/12/2021 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmayan (01/12/1986 ve sonraki tarihlerde doğanlar), meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olan veya mesleki sertifikası bulunan adaylar başvurabilecektir.
  • Torna ve Freze tezgâhı kullanabilen, Torna ve Freze tezgâhlarında en az iki yıl iş tecrübesi olan, 01/12/2021 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmayan (01/12/1986 ve sonraki tarihlerde doğanlar), meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olan veya mesleki sertifikası bulunan adaylar başvurabilecektir.
  • Oksijen – Plazma kesim makinesi kullanabilen, en az iki yıl iş tecrübesi olan, 01/12/2021 tarihi itibariyle 28 yaşını doldurmayan (01/12/1993 ve sonraki tarihlerde doğanlar), meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olan veya mesleki sertifikası bulunan adaylar başvurabilecektir.
  • Dökümhanede çalışabilecek, 1/12/2021 tarihi itibariyle 28 yaşını doldurmayan (01/12/1993 ve sonraki tarihlerde doğanlar), meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olan veya mesleki sertifikası bulunan adaylar başvurabilecektir.

İlgili Makaleler