Personel Alımı

İş Arayanlara Müjdeli Haber ! 22-45 Yaş Arası Herkes Başvuru Yapabilir

CMS Jant firması tarafından çok önemli bir iş ilanı yayımlandı. İş arayanlara müjde niteliğindeki ilanda vardiyalı olarak çalışacak olan 100 işçi alımı yapılacağı belirtildi. Bu iş ilanına başvuru yapabilmek için bazı şartlara da haiz olunması gerekmektedir.

CMS Jant firması tarafından iş arayanlar için yeni iş ilanı yayımlandı. Bu ilanda 22 – 45 ayş aralığındaki vatandaşların başvuru yapabileceği belirtilerek Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Frezecilik, Tesviyecilik, Makine, CNC, Numerik Kontrollü Makineler, Kalıp, Kalıpçılık, Endüstriyel Kalıpçılık, Metal İşleri, Döküm, Kimya, Oto boya, Oto Boya Karoseri, Otomotiv, Sınai Boya bölümlerinden mezun olanların başvuru yapabileceği belirtildi.

ARANAN ŞARTLAR

Söz konusu ilanda 100 işçi alımı yapılacağı belirtilerek adayların bazı şartlara haiz olması gerektiği belirtildi. Bu ilana başvur yapacak olanlarda aranan şartlar ise şöyle belirtildi:

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Görevini yapmada herhangi bir sağlık sıkıntısı olmamak,
-22-45 yaş aralığında,

-Meslek Liselerinin Torna-Tesviye, Frezecilik, Tesviyecilik, Makine, CNC, Numerik Kontrollü Makineler, Kalıp, Kalıpçılık, Endüstriyel Kalıpçılık, Metal İşleri, Döküm, Kimya, Oto boya, Oto Boya Karoseri, Otomotiv, Sınai Boya bölümlerinden mezun.

BAŞVURU DETAYLARI

Yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar sadece online olarak başvuru yapabileceklerdir. Adaylar CMS web sitesinde yer alan “https://www.cms.com.tr/tr/kariyer#section-is-basvurusu” web adresi üzerinden başvurularını gerçekleştireceklerdir.

İlgili Makaleler