Ekonomi

İş Bankalı Olmak Hiç Bu Kadar Kazandırmamıştı; 200 TL Promosyon, Üstelik Havale, EFT Ücreti Yok! Hemen İş Bankalı Olanlara Bir De…

Yeni müşteri kazanmak için her bankanın birbiri ile yarış içerisinde olduğu şu günlerde Türkiye’nin en çok avantaj sağlayan bankaları arasına son kampanyasıyla birlikte Türkiye İş Bankası da dahil oluyor. Yeni müşterilerini çeşitli avantajlar ile karşılayan Türkiye İş Bankası’nın avantajlardan yararlanmak için koyduğu tek şart ise, dijital yöntemler ile banka müşterisi olmak olarak açıklanmış bulunuyor.

Dijital bankacılığın gelişmeye başladığı son yıllarda bankaların tamamı dijital kanallarının aktif olarak kullanılmasına büyük önem veriyor. O bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası ise, İşCep üzerinden yeni banka müşterisi olacak olan vatandaşlara 200 TL değerinde MaxiPuan promosyonunun yanı sıra pek çok avantaj daha sağlıyor.

Türkiye İş Bankalı Olmanın Tam Zamanı

Yeni müşterilerine özel bir kampanya duyurusu gerçekleştirmiş olan Türkiye İş Bankası, İşCep içerisinden “Müşteri Olmak İstiyorum” adımlarını takip ederek ilk defa banka müşterisi olacak olan vatandaşlara banka müşterisi olduğu ayın içerisinde banka ya da kredi kartı başvurusu yapması halinde bu kartları ile ayın sonuna kadar 200 TL alışveriş yaptığı taktirde 200 TL MaxiPuan hediye sözü veriyor. Alışverişlerde geçen bu MaxiPuanlar ile Türkiye İş Bankası’nın yeni banka müşterilerinin ilk alışverişleri de böylelikle bedava gelmiş oluyor. Ancak kampanya sadece İşCep üzerinden banka müşterisi olacak olan vatandaşlara sunuluyor. Üstelik Türkiye İş Bankası’nın yeni müşterilerine sağladığı avantajlar bununla da sınırlı kalmıyor.

Türkiye İş Bankası’nın Ayrıcalıklar ile dolu Dünyası

Türkiye İş Bankası, İşCep içerisinden “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle banka müşterisi olacak olan vatandaşlardan tam 1 yıl süre ile herhangi bir EFT ya da Havale para transferi ücreti de almıyor. Bu konuda bir üst limit getirmiş olan Türkiye İş Bankası, tek seferde en fazla 50 bin TL’ye kadar olan işlemlerden herhangi bir EFT ya da Havale para transferi komisyonu almayacağını açıklamış bulunuyor. Bunun yanı sıra Türkiye İş Bankası müşterisi olduktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunan ve bu başvurusu onaylanan banka müşterilerine 100TL değerinde Pazarama MaxiPuan veren Türkiye İş Bankası, aynı zamanda yeni müşterilerine 5 aya kadar taksitlendirme seçeneğiyle 5.000 TL’ye kadar faizsiz ve taksitli nakit avans sağlıyor.

İlgili Makaleler