Ekonomi

İş Bankası Resmen Duyurdu! Başvuran Müşterilerine Geri Ödemesiz Para Verecek!

Türkiye İş Bankası müşterilerinin yüzünü güldürmek için her gün yeni kampanyalar yayınlamaya devam ediyor. Son olarak yapılan açıklama otomobil sahiplerini yakından ilgilendiriyor. Resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamaya göre Shell istasyonlarından akaryakıt alacak vatandaşlar 150 TL ve üzeri 4. alışverişte 40 TL maxipuan verilecek. 15 Şubat tarihine kadar geçerli kampanyanın detayları…

Kampanya Detayları

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar) Aynı gün içerisinde yapılan 150 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece akaryakıt ya da otogaz alımında kullanılabilecektir.
MaxiPuan’larınız 22 Şubat 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir.
MaxiPuanların son kullanma tarihi 7 Mart 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 8 Mart 2022  tarihinde silinecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.
Türkiye İş Bankası A.Ş ve Shell Akaryakıt A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler