Personel Alımı

İŞKUR 1420 Evde paketleme işçisi alacak! Evden çalışarak 5.700 TL kazanma fırsatı

Evde çalışarak para kazanmak isteyenlere müjdeli haber geldi. İŞKUR yeni iş ilanları arasında evde paketleme işçisi alımı da yapacak. Evde paketleme işi yaparak en az 5.700 TL kazanma fırsatı doğdu. Bu imkandan yararlanmak isteyen vatandaşlar İŞKUR evde paketleme iş ilanlarını araştırmaya devam ediyor. İŞKUR personel alımı başvuru şartları neler? İŞKUR 1420 evde paketleme işçisi ilanına nasıl başvuru yapılır?

İŞKUR resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketler bünyesinde toplam 1420 evde paketleme işçisi alacağını açıkladı. İŞKUR’un iş ilanları kategorisinde bulunan bu iş için belirlenen başvuru şartlarına uygun olanlar online başvuru yapabiliyor. Evde paketleme işi ile çalışanlara ayda en az 5.700 TL maaş ödeniyor. İŞKUR evde paketleme işçisi alımı için açılan ilana başvuru tarihleri 5 – 19 Temmuz 2022 olarak açıklandı.

Evde Paketleme İşçisi Alımı Başvuru Şartları

Evden çalışmak isteyenlere müjdeli haber geldi. İŞKUR bünyesinde açılan evde paketleme iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların bazı şartları taşıması gerekiyor. Açıklanan bilgilere göre İŞKUR evde paketleme işçisi ilanına başvuru yapabilmek için en az 18 yaşını tamamlamış olmak ve en az ilkokul mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca adayın çalışmaya engel olabilecek bir hastalığının bulunmaması ve vardiyalı çalışma sistemine uygun olmasına dikkat ediliyor. Adayların adli sicil kaydı temiz olması şartı bulunuyor.

Evde Paketleme İşçisi Maaşları Ne Kadar?

2022 yılında da büyük ilgi gören evde paketleme işçisi ilanlarına İŞKUR resmi web sitesi üzerinden online başvuru yapılabiliyor. Paketleme işçisi olarak çalışanlara firmalar ortalama 4500 TL civarında maaş veriyor. Bu maaşa olarak yemek parası desteği de sunuluyor. Bazı şirketlerde evde paketleme işçilerine en az 5.700 TL aylık maaş ödemesi yapılıyor.

İlgili Makaleler