İşkur İş İlanları

İŞKUR aracılığı ile ÇAYKUR İşletme Müdürlüğüne 67 işçi alımı yapılacak!

ÇAYKUR İşletme Müdürlüğü bugün Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre, ÇAYKUR bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu adaylar arasından toplam 67 işçi alımı yapacak.

ÇAYKUR İŞÇİ ALIMI

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü işçi alımı başvuruları İŞKUR üzerinden online şekline yapılacak olup, adayların en geç 4 Aralık 2020 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Online başvurularınız için aşağıda belirtilen linkleri tıklayabilir ve açılan başvuru ekranlarından kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Peki, Çaykur İşletme Müdürlüğü işçi alımı için istenilen şartlar nelerdir? İte detaylar….

ÇAYKUR, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan adaylar arasından 27, en az yüzde kırk (%40) engelli raporu olan adaylar arasından 40 engelli işçi alacak. İşçi alımları kura ile belirlenecek olup, Noter kurası 22.12.2020 tarihinde saat 10:00’da Rize Yenişehir Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecektir.

Ayrıca konu ile diğer duyurular Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün  (çaykur@gov.tr) internet adresinde ilan edilecek olup tebligat mahiyetinde yayınlanacaktır. Ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Posta, kargo ve kurye ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan adayların başvuru ekranı için BURAYA TIKLAYINIZ

Engelli alımı için BURAYA TIKLAYINIZ

 

İlgili Makaleler