İşkur İş İlanları

İŞKUR Aracılığı İle En Az İlkokul Mezunu 851 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile çeşitli ilanlar yayımlandı ve 851 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana en az ilkokul mezunu olan adaylar online olarak başvuru yapabileceklerdir.

Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden peş peşe ilanlar yayımlandı ve toplamda 851 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Bununla birlikte ilana en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabiliyor ve KPSS şartı aranmıyor.

Silahlı ve silahsız ile koruma olarak yapılan özel güvenlik görevlisi alımlarında toplam sayı 851 olarak açıklandı. İŞKUR üzerinden güvenlik görevlisi kadrosuna 764, silahlı güvenlik görevlisi kadrosuna 79, silahsız güvenlik kadrosuna 7 , özel güvenlik ve koruma meslek elemanı kadrosuna ise 1 personel alımı yapılıyor.

ARANAN ŞARTLAR

İlanlara başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Başvuru şartlarına haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Aranan şartlar ise şu şekilde:

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,

– En az ilkokul mezunu olmak,

– Silahlı veya silahsız güvenlik görevlisi kartına sahip olmak,

– Diksiyonu düzgün olması,

– Alınacağı işi yapmasına engel sağlık sorunu olmaması

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden başvurularını online olarak e-Devlet şifresi ile giriş yaparak başvurularını yapacaklardır. Aşağıdaki link üzerinden açılan sayfada CTRL + F ile arama yaparak güvenlik yazmanız yeterli olacaktır.

İlanlar İçin TIKLAYIN.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir