İşkur İş İlanları

İŞKUR aracılığı ile hasta danışmanı alan hastanelerin güncel iş ilanları!

İŞKUR aracılığı ile bazı özel ve kamu hastaneleri hasta danışmanı alımı yapıyor. Hasta danışmanı alımı için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. İşte, en az ilköğretim mezunu hasta danışmanı alımı yapan hastanelerin güncel iş ilanları…

Kamu ve Özel Hastaneler personel alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden iş ilanları yayınlamaya devam ediyor. 2020 Ekim ayında hasta danışmanı alımı için yeni iş ilanları yayınlandı.
İŞKUR’un ‘’açık iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilanlara göre şu anda iki ilimde bulunan iki farklı hastaneye en az ilköğretim ve lise mezunu tercihen üniversite mezunu hasta danışmanı alınıyor. Başvurular İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online yapılacak olup, başvuru ekranına ait link aşağıda verilmiştir.

ÖZEL EREN HASTANESİ İŞ İLANI

Son Başvuru Tarihi; 29.10.2020
Özel Eren Hastanesinde görev alabilecek hasta danışmanı aramaktayız.

ARANAN TEMEL NİTELİKLER

İŞKUR İşbaşı eğitim programı kapsamında görev alabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden, en az lise, tercihen üniversite mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms Office programlarına hakim, hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, İş takibi yüksek, dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, bayan hasta danışmanı aramaktayız.

Adres; Kayışdağı Cad. No:51-53 Küçükbakkalköy Ataşehir İstanbul

Telefon; 902165755877

Diğer iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler