İşkur İş İlanları

KPSS şartsız lise ve önlisans mezunu hasta danışmanı alımı yapılacak!

İŞKUR aracılığı ile özel sağlık kurumları ve hastanelere en az lise mezunu KPSS'siz hasta danışmanı alımı yapılacak. Hasta danışmanı alımı 5 ilde gerçekleştirilecek olup, ön başvuru kayıtları İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır. Başvuru şartları ve diğer tüm detaylar, haber içeriğinde verilmiştir.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) başta İstanul olmak üzere 5 ilimizde hasta danışmanı alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR’un açık iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilanlara göre, aşağıda belirtilen sağlık kurumlarına ve hastanelere en az lise mezunu KPSS’siz olarak 26 hasta danışmanı alımı yapılacak.

hasta danışmanı

Her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere alımlar 1 ay içerisinde tamamlanacaktır. İş başvuruları İŞKUR’un il-ilçe şube müdürlüklerinden veya aşağıda belirtilen link üzerinden online olarak yapılacaktır. Belirtilen link alanını tıklayarak, hangi illerde hasta danışmanı alımı yapıldığını görüntüleyebilir ve online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İŞKUR’un tarafından yayınlanan diğer hastane personeli alımı için burayı tıklayabilirsiniz.

Başvuru şartları ve adaylardan istenilen özel koşullar her bir ilan içeriğinde ayrı ayrı verilmiş olup, hasta danışmanı alımı yapan kurumların iş ilanları aşağıda verilmiştir.

PERSONEL ALIMI YAPAN HASTANE VE SAĞLIK KURUMLARI

1 – Sardes Özel Sağlık Hizmetleri

personel alımı

15.02.2020 – En az lise mezunu

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere engelli bay/bayan Hasta Danışmanı alınacak olup toplu iş görüşmesi 21.01.2020 saat 14:00’da Çiğli İŞKUR’da yapılacaktır.

Adres; Ataşehir Mahallesi 8019/16 Sokak No:18 Çiğli İzmir

2 – Avşar Fizited Özel Sağlık Hizmetleri

11.02.2020 – Lise mezunu

Hasta Danışmanı, hastanelerde hastaların kabul işlemlerini yapma, muayene sonrası tetkik ve yatış işlemlerini yürütme, hasta ve yakınlarını bilgilendirme ve rehberlik etme bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Diksiyonu düzgün, Prezentabl, İnsan ilişkilerinde iyi, En az lise mezunu, 18-35 yaş aralığında, Bayan

Adres; Mevlana Halit Mah. Turgut Özal Bulvarı. Umut-2 a no: 123 AC Bağlar/ Diyarbakır

İletişim; 904122285085

Diğer iller için yayınlanan tüm iş ilanlarını görüntülemek ve İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online başvuru yapmak için burayı tıklayınız

İŞKUR sayfasından online başvuru yapabilmek için her adayın öncelikli olarak İŞKUR’a kayıtlı olmaları gerekmektedir. Eğer İŞKUR’a kayıtlı değilseniz, en yakın il-ilçe İş Bulma şubelerine şahsen giderek veya İŞKUR’un web sayfası üzerinden e-devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra online kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir