İşkur İş İlanları

İŞKUR Belediyeye 5 ay 17 günlüğüne sözleşmeli işçi alımı yapılacağını duyurdu.

Kayseri Melikgazi Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’Belediye iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilanlara göre Melikgazi Belediyesi, kendi bünyesinde 5 ay 17 günlüğüne, işçi alımı yapılacak. Belediyeye geçici işçi olarak toplamda 45 personel alınacaktır.

Belediyeye işçi alımı başvuruları 9 Ocak 2021’de başladı ve 11 Ocak 2021 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve ilan içeriğinde kadrolara göre belirtilmiş şartları uygun olmaları gerekmektedir. Başvuruları online şeklinde aşağıda belirtilen internet adresi üzerinden yapılmaktadır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adaylar başvurularını; özgeçmiş CV’lerini ve ilan içeriğinde belirtilen belgeleri http://www.melikgazi.bel.tr/ adresi üzerinde yer alan ‘’Belirli süreli işçi alımı’’ ilan kısmından belirtilen tarihe kadar ekleyerek yapabilecekler.
Melikgazi Belediyesinin hangi mesleklerden hangi şartlarla işçi alımı yapıldığını resmi ilan üzerinden görüntülemek içinBURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler