Kamu HaberleriPersonel Alımı

İŞKUR ‘dan Peş Peşe İlanlar Yayımlandı ! En Az İlkokul Mezunu 50 Bin Personel Alınıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile Şubat ve Mart aylarına ilişkin ilanlar yayımlandı. Bu ilanlar kapsamında en az ilkokul mezunu 50 bin personel alımı yapılıyor.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile Şubat ve Mart aylarına ilişkin personel alım ilanları yayımlandı. Bu ilanlar kapsamında İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 50 bin personel alımı yapılıyor. Ayrıca bu ilanların son başvuru tarihleri değişmektedir.

50 BİN PERSONEL ALIMI YAPILIYOR

Konu ile ilgili olarak İŞKUR resmi web adresi üzerinden ilanlar yayımlandı. Bu ilanlara Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile başvuru yapılacaktır.

İlanlara başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanlara ulaşabilirler. Adaylar istedikleri ilana tıkladıklarında e-Devlet üzerinden T. C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yapacaklardır. Ardından gerekli adımları izleyerek istedikleri ilana başvuru yapabileceklerdir.

İŞKUR Personel Alımı
İŞKUR Personel Alımı

ARANAN ŞARTLAR

Bununla beraber İŞKUR personel alımı kapsamında her ilan için adaylarda özel şartlar aranıyor. Ancak adayların genel şartlara da haiz olmaları gerekmektedir. Buna göre adaylarda aranan şartlar şu şekildedir:

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– İŞKUR ‘a kayıtlı olmak,

– Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,

– Erkek adaylar için askerlik çağına gelmemiş, askerlik yapmış ya da tecilli olması.

– Atanacağı görevi yapmaya engel sağlık sorunu olmaması,

– İlgili kadronun gerektirdiği mezuniyet şartını taşımak

İlanların detayları için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir