İşkur İş İlanları

İŞKUR duyurdu! Belediyeye en az ilköğretim mezunu temizlik personeli ve şoför alımı yapılacak!

İŞKUR kendi web sayfası üzerinden Van ili Özalp Belediyesine en az ilköğretim mezunu temizlik personeli ve şoför alımı yapılacağını duyurdu. Özalp Belediyesi personel alımı başvuruları 03-06 Ekim 2020 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Personel alımı ile ilgili adaylardan istenilen başvuru şartları ve diğer ilan detayları aşağıda verilmiştir.

Personel alımı yapan il ve ilçe belediyeleri, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden iş ilanlarını yayınlıyor. İŞKUR’da yayınlanan bugünkü ilanlara göre Van İli Özalp Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 13 temizlik personeli, 3 iş makineleri operatörü ve 7 adet kamyon şoförü olmak üzere toplam 23 adet personel alımı yapacak.

Özalp Belediyesine alınacak personeller en az ilköğretim mezunu öğrenim düzeylerinden olacaktır. Başvurular bugün (3 Ekim 2020) itibari ile başlamış olup en geç 06 Ekim 2020 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yapılacak olup kadrolara göre başvuru ekranına ait linkler aşağıda verilmiştir.
Başvuru yapmak isteyen adayların Van ili Özalp ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU LİNKLERİ

13 temizlik personeli alımı için BURAYA TIKLAYINIZ

3 iş makineleri operatörü alımı için BURAYA TIKLAYINIZ

7 adet kamyon şoförü alımı için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler