İşkur İş İlanları

1154 Güvenlik Görevlisi, Amiri ve Müdürü Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayımlandı

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza belirli aralıklarla ulaştırmaya devam ediyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza son dönemde ilan sayısında önemli bir artış yaşanan Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilanları derledik.

Alım yapılacak kadrolar arasında yeni pozisyonların olması ve ilanların bir bölümünün başvuru sürecinin hafta sonunda bitecek olmasına dolayısıyla bilinmesi gereken tüm ayrıntıları sizlere ulaştırıyoruz. 

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI

Güvenlik Görevlisi alım ilanları toplam 5 farklı pozisyonlda yayımlandı. Bu alımlarda toplam 1154 personel alımı yapılacağı bildirildi. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği ghüvenlik hörevlisi alımı açık kadroları şu şekilde

Güvenlik Amiri/Sorumlusu kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 7

Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 556

Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 25

Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 16

Güvenlik Müdürü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı: 2

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

İŞKUR ve başka platformalar üzerinden adaylara duyurulan tüm personel alım ilanlarında adaylardan bazı koşullar talep edilir. Bu koşullar alım yapılacak kadronun gerekliliklerine göre belirlenen özel koşullar ile herhangi bir ilana başvuruda bulunmak için gerekli ortak koşullardan oluşur. 

Bu koşullar arasında ise ortak koşullar her aday tarafından sağlanmalıdır ancak ilanda alımlar için belirli olan koşullar özel başvuru koşullarıdır. 

İlan için talep edilen koşullar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak Güvenlik Görevlisi kadrosu için talep edilen silahlı veya silahsız sertifika sahibi olmak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Öncelikle adaylar İŞKUR’dan kendilerine uygun ilanları bulacaklar. Kendilerine uygun ilanları bulan adaylar ilan metninde yer alan şekilde başvurularını yapacaklar. 

Başvurular için iki yöntem var. Birincisi İŞKUR aracılığıyla internet üzerinden elektronik başvuru yöntemi. İkinci yöntem ise ilan metninde yer alan telefon numarasından randevu alıp bizzat başvuruda bulunmak. 

İlanlara ulaşmak için:

Siz okuyucularımıza aşağıda Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilanların linkini paylaştık. İsterseniz aynı sayfa üzerinden kadro adı ve şehre göre arama yaparak diğer ilanlara ulaşabilirsiniz.

Güvenlik görevlisi kadrosu için yayımlanan ilanlar TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir