İşkur İş İlanları

1162 Güvenlik Amiri, Silahlı ve Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 

Yeni hafta öncesi İŞKUR’da ilan edilen Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını tek bir haberde derledik. Alım yapılacak kadro kontenjan bilgileri ile ilanlara nasıl başvuru yapılacağı detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

1162 GÜVENLİK PERSONELİ ALIM İLANI

Güvenlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan personel alım ilanlarının çok büyük bir kısmı özel sektör firmalarınca ilan ediliyor. Bu ilanlar arasında ayrıca çeşitli kamu kurumları tarafından ilanlarda bulunuyor. Ancak bu rakam 1162 kişilik alımda çok küçük bir yer kaplıyor. 

Kadro Bilgileri

İŞKUR üzerinde ilan edilen Güvenlik Görevlisi kadroları ile ilgilenen adaylar için hangi kadrolarda kaç personel alımı olacağına ilişkin bilgileri sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Güvenlik Amiri/Sorumlusu pozisyonunda ilan edilen personel alım sayısı: 3 

Güvenlik Görevlisi pozisyonunda ilan edilen personel alım sayısı: 1038 

Güvenlik Görevlisi (Banka) pozisyonunda ilan edilen personel alım sayısı: 1 

Güvenlik Görevlisi (Silahlı) pozisyonunda ilan edilen personel alım sayısı: 57 

Güvenlik Görevlisi (Silahsız) pozisyonunda ilan edilen personel alım sayısı: 63

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alımları için yayımlanan ilan metinlerinde her ilan için tek tek açıklamalar yapıldı. Bu açıklamalarda adayların dikkat etmesi gereken genel koşulların yanı sıra alım yapılacak pozisyonların mesleki gereklilikleri adaylara aktarıldı.

Bu Bağlamda;

İlan için başvuru yapmak isteyecek adayların bu açıklamalara dikkat etmeleri gerekiyor. 

Adayların Güvenlik Görevlisi ilanları için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak Güvenlik Görevlisi kadrosu için talep edilen silahlı veya silahsız sertifika sahibi olmak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor.

İŞKUR’DA İLANLARI GÖRÜNTÜLEMEK

İŞKUR’da ilanları görüntülemek isteyen adaylar İŞKUR İş İlanları Arama Sayfasını kullanacaklar. Bu sayda üzerinde yer alan Meslek adlı bölüme hangi kadro için başvuru yapacaklarsa onun adını yazıp ara butonuna basacaklar. 

Örneğin: Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın. Açılan sayfada sağ üstte Meslek yazan yeri bulun ve Oraya Güvenlik Amiri yazın. Daha sonra ara butonuna basın, o kadro için tüm ilanları görüntüleyeceksiniz.

Güvenlik görevlisi kadrosu için yayımlanan ilanlar TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir