İşkur İş İlanları

18 Belediye Başkanlığı’ndan Aynı Günde 167 Belediye Personeli Alım İlanı

Belediye Başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanları gün aşırı güncelleniyor. Bu kapsamda Kamu İlanları olarak bu alım ilanlarını sizlere belirli aralıklarla duyuruyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza 18 farklı belediye personel alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, adaylarda aranan genel başvuru koşulları ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına dair detayları sizlere aktarıyoruz. 

18 BELEDİYE BAŞKANLIĞI’NDAN PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yapılan son güncellemenin ardından 18 farklı belediye başkanlığı için ilanlar yayımlandı. Bu belediye başkanlıklarınca yayımlanan ilanlar ve alım yapılacak personel sayılarına ilişkin ayrıntılar şu şekilde,

Edirne Kuplu Belediyesi 3 İşçi, Kütahya BELDE El Sanatları Aş 12 İşçi, Kütahya BELDE El Sanatları Aş 12 İşçi, Çanakkale Eceabat Belediyesi 8 İşçi, Samsun Canik İmar 2 İşçi, İzmir Tire Belediyesi Eski Hükümlü 1 İşçi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 42 İşçi, Manisa Mayeb Geçici 1 İşçi, İzmir Tire Belediyesi 4 İşçi, İzmir BYNDR 8 İşçi, Aydın Koçarlı Belediyesi 27 İşçi, Antalya Kemer Belediyesi 2 İşçi, Antalya Kaş Likya 27 İşçi, Mersin Toros Belediyesi 3 İşçi, Aydın Söke Lima 5 İşçi, Kırklareli İl Özel İdaresi Geçici 7 İşçi, Çanakkale Eceabat Belediyesi 7 İşçi, Erzincan Ulalar Belediyesi 1 İşçi, Lüleburgaz Belediyesi.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar arasında Büro İşçisi, Temizlik İşçisi, İş Makinesi Operatörü, Büro Memuru, Ofis Personeli, Evrak Personeli, Beden İşçisi, Hizmetli, Saha Personeli, Teknik Personel pozisyonları yer alıyor. 

İLANLARA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar hangi pozisyon için başvuruda bulunacaklarsa o pozisyon için yayımlanan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. O koşullar alım yapılacak personel sayısına ve kadrosuna göre değişiyor. 

Alım yapılacak kadro için belirlenen öğrenim şartını sağlamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Yaş şartı varsa yaş şartını sağlamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLAN DETAYLARI 

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına ulaşmak için adaylar aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler. 

Belediye işçisi ve memuru alım ilanlarına dair diğer detaylar için; https://goo.gl/AaJhP6 (bağlantıyı kopyalayın, tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Belediye Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir