İşkur İş İlanları

1981 Güvenlik Amiri, Silahlı/Silahsız Güvenlik ve Şoför Alım İlanı Yayımlandı

Özel sektör firmaları ağırlıklı olmak üzere İŞKUR’da çok sayıda personel alım ilanı yayımlanıyor. 

Bu ilanlar arasında yer alan bazı kadrolardaki personel alım ilanlarını sizler için derledik. Bu ilanlara dair tüm ayrıntılar haberimizde.

KADRO KONTENJAN BİLGİLERİ

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan 1981 Şoför ve Güvenlik Görevlisi kadro dağılımı şu şekilde,

1474 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

Güvenlik Amiri/Sorumlusu kadrosu için 2, Güvenlik Görevlisi kadrosu için 1303, Güvenlik Görevlisi (Silahlı) kadrosu için 64, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) kadrosu için 35, Güvenlik Müdürü, Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı kadrosu için 50, Savunma Ve Güvenlik Meslek Elemanı kadrosu için 20 personel alım ilanı olmak üzere toplam 1474 Güvenlik Personeli alım ilanı yayımlandı.

507 Şoför Alım İlanı

İŞKUR destekli toplam 507 Şoför alım ilanı bulunuyor. Bu alım ilanlarına göre; Arazöz Şoförü pozisyonu için 6, Kamyon Şoförü pozisyonu için 51, Kamyonet Şoförü pozisyonu için 26, Kurtarıcı Araç Şoförü pozisyonu için 3, Makam Şoförü pozisyonu için 5, Minibüs Şoförü pozisyonu için 9, Otobüs Kaptanı (Şoförü) pozisyonu için 101, Servis Şoförü (Okul) pozisyonu için 10, Şoför (Yolcu Taşıma) pozisyonu için 95, Şoför-Yük Taşıma Taksi Şoförü 1, Tır-Çekici Şoförü pozisyonu için 96, Traktör Şoförü pozisyonu için 4 alım ilanı bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR destekli yayımlanan Güvenlik Görevlisi ve Şoför alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. 

Bu koşullar alım yapacak firma ve alım yapılacak kadro için farklılık gösteriyor. Bu çerçevede adayların sağlamaları istenilen başvuru koşullarını ana başlıkları ile paylaşıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Bu şartlara ek olarak asıl belirleyici olan koşullar öğrenim, deneyim, belge ve sertifika gibi şartlar oluyor. 

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

Söz konusu alım ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar için yapmaları gereken işlemleri madde madde açıklıyoruz. 

Haberimizin altında bulunan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşın. 

Burada Meslek adı yazan yere hangi kadro için başvuru yapacaksanız o kadronun adını yazın. 

Ayrıca İş İlanları sayfası arama ekranından kendinize uygun şehri seçerek arama alanlarını daraltabilirsiniz.

BAŞVURULAR İKİ ŞEKİLDE YAPILIR?

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan firmaya göre yapacaklar. 

Bu kapsamda firmanın belirlediği şekilde başvuru yapacak adaylar ya İŞKUR aracılığıyla başvurularını bildirecekler yada firmaya şahsen başvuruda bulunacaklar. 

İŞKUR İş İlanları sayfası için TIKLAYINIZ

İŞKUR İş İlanlarından Haberdar Olmak İçinTelefonunuza Mobil Uygulamamızı İndirin.

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir