İşkur İş İlanları

199 Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu’nun İş İlanları sayfası üzerinden personel alımları gün aşırı güncelleniyor. Yapılan son güncellemenin ardından sağlık kuruluşlarına personel alımları için çok sayıda ilan yayımlandı. 

Bu ilanlarda sağlık kuruluşları Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli alımı için 199 ilan yayımladılar. Bu kadro için yayımlanan personel alım ilanına dair tüm ayrıntıları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADRO BİLGİLERİ

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için yayımlanan ilanlar şu şehirler için duyuruldu. Kırşehir, İstanbul, Kocaeli, Denizli, İzmir, Osmaniye, Ankara, Giresun, Trabzon, Yalova, Malatya, Tekirdağ, Aydın, Antalya, Gaziantep, Sinop, Karabük, Bursa, Eskişehir ve Muğla için yayımlandı. 

KADRO DETAYLARI

Söz konusu alım ilanları özel huzurevleri, bakım evleri, özel sağlık hizmeti sunan kurumları tarafından yayımlandı. İlanlarda yukarıda yer alan şehirlerde yapılacak alımlara aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek. 

Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli ne iş yapar? Hastanın bulunduğu ortamda kişisel bakımlarının yapılması, (banyo, öz bakım vs) Sosyal ve fiziksel ihtiyaçlarının karşılanmasında yardımcı olunması, Doktor ve/veya sorumlu hemşirenin vereceği görevlerin yerine getirilmesi.

İLANLARA KİMLER BAŞVURU YAPACAK?

Yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce ilanı yayımlayan kurum yada firma tarafından belirlenen başvuru koşullarını sağlamak zorundalar. Bu başvuru koşulları ilanları yayımlayan her kurum için farklılık gösteriyor. 

Türk vatandaşı olmak, firma tarafından verilen öğrenim şartını sağlamak, alışma sistemi ile ilgili olarak vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak şartını sağlamaları isteniyor. Bunun yanında erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak, Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak.

İLANA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Haberimizin içinde belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım ilanları çok sayıda kurum yada firma tarafından yayımlandı. Bu ilanlara başvuru yapacak adaylar her firmanın belirttiği şekilde başvurularını şahsen firmayada müracaat ederek yada İŞKUR üzerinden yapacaklar. 

İlanları İŞKUR’da görüntülemek için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir