İşkur İş İlanları

23 İlde En Az İlköğretim Mezunu Yüzlerce Bekçi ve Güvenlik Görevlisi Alım İlanı

Güvenlik Görevlisi alımları silahlı ve silahsız olarak ayrılmaktadır. Silahlı güvenlik olabilmek için lise mezunu olmak ve daha uzun bir kurs sürecinden geçmek gerekir. Silahsız güvenlik olmak için ilköğretim mezunu olmak gerekir. Her iki tür de kurs ve ÖGG sınavı sonucunda kimlik kartı almaya hak kazanarak meslek yaparlar.

Bekçi alımları ise fabrika, inşaat ve yol bekçiliği başlığı altında yapılırken hali hazırda yayında olan ilanlarında çoğunda fabrika ve inşaat bekçiliği olduğu görülüyor.

ALIM NERELERDE OLACAK?

Alım yapılacak kadrolara göre iller şu şekilde;

Güvenlik Görevlisi: İstanbul, Kocaeli, Denlzli, Mersin, Tekirdağ (Kamu), Kırklareli, İzmir, Tekirdağ (özel), Gaziantep, Ankara, Düzce, Manisa, Kayseri, Bursa, Adana, Kastamonu, Afyonkarahisar, Karabük, Sakarya, Antalya.

İlanlar silahlı-silahsız ayırmadan tek panelde verilmiş. İlanlarda bu durum değişiyor. İstanbul’da toplu güvenlik görevlisi alımı yapacak firma 80 güvenlik görevlisi alacağını duyurdu. Aranan nitelikler ve başvuru adresi şöyle;

Aranan Nitelik ve Beceriler

  • Güvenlik kartı olan,
  • Avrupa ve Anadolu yakası
  • 18-40 yaş arası bay
  • En az İlköğretim mezunu
  • Detaylar görüşmede belirtilecektir. 

Anadolu yakası görüşme adresi; Armağanevler mah. Mithatpaşa cad. No:138 ümraniye/istanbul

Avrupa yakası görüşme adresi; Mecidiyeköy mah. Büyükdere cad. No:113 şişli/istanbul İletişim : 0 532 133 49 55

İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Bekçi: Kırşehir, İstanbul, Gaziantep, İzmir, Bursa, Ankara, Çorum, Giresun illerinde alım var. İlanların büyük çoğu ilköğretim mezunu için. Başvuru şartları kolay. 

Bekçi alımlarında en az ilköğretim mezunu olmak, askerliğini yapmış olmak bütün alımlarda aranan nitelikler arasında göze çarparken Kırşehir’de bir fabrikada 10 bekçi alımı yapılacağı belirtiliyor. diğer iş ilanlarında ise 1 veya 2 bekçi alımı yapılacağı duyuruluyor. 

Bekçi alımları Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından bekçi alımlarından bağımsız zira bu ilanlarda daha çok fabrika, inşaat, yol bekçiliği ya da kır bekçiliği alanında alımlar yapılıyor ve bekçi olarak alınacak kişiler fabrika ya da inşaat işçisi statüsünde görevlendiriliyor.

İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir