İşkur İş İlanları

26 Kadrolu Kamu İşçisi Alımı Yapılacağı İlan Edildi

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. İşçi kadrosuna yapılacak olan personel alımı adaylara Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla aktarıldı. 

Söz konusu alım ilanında tek bir kadrodan personel alımı yapacağını ilan eden kurumun bu ilanında yer alan tüm detayları derledik. Alım yapılacak kadrolar, ilana başvurular için adaylardan talep edilen öğrenim şartı, başvuru yapacak adayların başvuru işlemlerine dair detaylar. 

Yukarıda bahsettiğimiz tüm bu konu başlıklarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

26 KAMU İŞÇİSİ ALIMI KADROLARI

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş.Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan sürekli işçi alım ilanında alımların hangi meslek gruplarına olacağı bilgisi paylaşılmadı. Lise mezunu olarak yapılacak alımlar için kurum başvuru şartları ile ilgili ortaöğretim bölümlerinden mezun adaylar ifadesini kullandı. 

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ise şu şekilde,

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden yapacaklar. Başvuru yapmadan önce ise aşağıda yer alan şartların sağlanması isteniyor. Bu şartlar;

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adalar için askerlik ile ilişiiği olmamak, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak ve talep edilen öğrenim şartını karşılamak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü başvuru yapacak adaylar için şu ifadeleri kullandı. 

İlana başvurular ilgili hükümler kapsamında Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapılacak. Talep şartlarına durumu uyan adaylar ilanın yayımlandığı tarihden itibaren 5 gün içinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine veya Hizmet Merkezleri ya da İŞKUR’un internet sitesi üzerinden başvurularını yapabilecekler. 

İlan Metni Görsel Gösterim

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir