İşkur İş İlanları

3 Şehir İçin Lise Mezunu Yetiştirilmek Üzere Noter Katibi Alım İlanı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz. 

İlanın kamu veya özel sektör olması ya da kadrolara göre yayımladığımız ilanlarda çok sayıda pozisyonda personel alımları yapılıyor. Bu haberimizde de siz okuyucularımız için 3 farklı şehir için ilan edilen Noter Katibi alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu ilanlarda yer alan kadro detayları ile başvuru şartlarını aktarıyoruz.

NOTER KATİBİ ALIMI İÇİN İLAN YAYIMLANDI

İŞKUR’da yayımlanan Noter Katibi alım ilanları Büro Memuru – Noter Katibi olarak duyuruluyor. İlanlar için başvuru yapacak adaylar büro personeli göreviyle istihdam ediliyor.

Bu bilgilerin ardından Noter Katibi alımı için ilan yayımlayan 3 farklı şehri sizlere aktarıyoruz. İlanlar Bursa, Konya ve Mersin için adaylara duyuruldu. Konya için yayımlanan Noter Katibi alım ilanı Konya 8. Noterliği, Mersin için yayımlanan personel alımı Mersin 10. Noteri ve Bursa için yayımlanan ilan ise Bursa 12. Noteri tarafından adaylara duyuruldu. 

İlanlara başvuru yapacak adaylar için en önemli koşul ise öğrenim şartı. Konya için yayımlanan ilana başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması istenirken Bursa için yayımlanan personel alım ilanına en az lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Mersin için yayımlanan ilan ise önlisans ve lisans düzeyinden oldu. 

İlan Numaraları

Konya, Mersin ve Bursa için yayımlanan Noter Katibi alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için ilan numalarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Konya Noter Katibi alımı ilan numarası: 00005049070

Mersin Noter Katibi alımı ilan numarası: 00005060220

Bursa Noter Katibi alımı ilan numarası: 00005087733

BAŞVURU ŞARTLARI

Noter Katibi olarak çalışmak isteyen adayların sağlamaları gereken en önemli koşul yukarıda aktardığımız öğrenim şartı. Öğrenim şartını sağlayan adaylardan talep edilen diğer koşullar ise şunlar;

Adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, kurumlar tarafından talep edilen yaş şartının sağlanması, erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması askerliğini yapmış olması, yapmış sayılması yada tecill olması, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, güvenlik soruşturması sonucunun olumlu olması, Bilgisayarı iyi kullanabilen word excel ve donanım bilgisi olan, 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Burada iki farklı seçenek var. Bazı Noter’ler alımlara başvuruların İŞKUR üzerinden yapılacak başvurulara göre yapılacağını açıklarken bazıları ise alımların iletişim bilgileri üzerinden şahsen yapılacağını duyurdu. İŞKUR’da ilanlara ulaşmak ve başvuru detaylarını incelemek içn yukarıda verdiğimiz ilan numaralarını kullanabilirsiniz.

Adaylar öncelikle haberimizinn altında yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Arama sayfasına ulaşacaklar. Burada hangi il için başvuru yapacaklarsa o ilin numarasını, ilan arama sayfasında ilgili alana yazıp Ara butonuna basacaklar. 

İŞKUR İş İlanları Arama Sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir