İşkur İş İlanları

36 Belediyeye KPSS’siz En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 36 belediyeye KPSS şartsız olarak en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvuruların İŞKUR üzerinden olacağı belirtilerek, alım yapacak belediyeler de İŞKUR üzerinden paylaşıldı. İşte o ilanlar:

Hangi şehirlere alımlar yapılacak?

Belediyeler tarafından yapılan yapılacak olan işçi ve personel alımları İşkur üzerinden yayınlanmaktadır. Şu anda hali hazırda başvuruya açık olan 36 belediyenin ilanı mevcuttur.

Bu iller: Ankara, İstanbul İzmir, Çanakkale, Kocaeli, Şanlıurfa, Sivas, Muğla, Van, Erzurum, Ordu Karabük, Tekirdağ, Edirne, Mersin, Afyon, Trabzon, Aydın, Muğla, Manisa, Çorum, Niğde, Nevşehir, Zonguldak, Yozgat, Kastamonu, Bursa, Eskişehir, Antalya, Adana, Kırıkkale, Kırşehir, Samsun.

İlanlarda ilköğretim ve lise mezunlarının yanı sıra lisans mezuniyeti gibi şartlar da aranmaktadır.

Beden işçisi, güvenlik görevlisi, şoför, büro personeli, kepçe operatörü, hemşire, avukat, elektrik teknikeri, sosyal inceleme ve yardım görevlisi, temizlik görevlisi, muhasebe görevlisi, garson, spor eğitmeni, çevre mühendisi, öğretmen, inşaat mühendisi, konservatuar sanatçıları, duvarcı ve işitme sorumlusu gibi oldukça çeşitli pozisyonlara alım yapılmaktadır. Bu ilanlara başvuru yapmak isteyen adaylar öncelikle İşkur açık iş ilanından ilgili ilanı bulmalıdır. İlanda belirtilen şartlar sağlanıyorsa elektronik olarak ya da şahsen İşkur müdürlüklerinden başvuru yapılabilir. Süresi içinde başvuru yapmaya özen gösterilmelidir, aksi takdirde başvuru kabul edilmez. Başvuru yapanların mutlaka İşkur’a kayıtlı işsiz olması gerekir.

İLANLARI GÖRÜNTÜLEYEREK BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir