İşkur İş İlanları

480 Büro Memuru ve Danışma Memuru Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayımlandı

Bilindiği üzere Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar hem özel sektör hemde kamu kurumlarınca ilan ediliyor. İlanı yayımlayan firmanın  statüsüne göre farklı arama sayfalarında yer alan bu ilanlara nasıl ulaşacağınızı sizlere aktarmaya devam ediyoruz. 

Bu çerçevede özel sektör firmaları ağırlıklı olmak üzere ancak kamu kurumlarının ilanlarının olduğu bazı kadrolara dair ilanları haber yaptık. 

İlan edilen bu alımlarda alım yapılacağı açıklanan kadroları, kadrolara ilişkin detayları ve ilan metinlerini sizlerle paylaşıyoruz. 

KADROLAR VE ALIM YAPILACAK PERSONEL SAYISI

Kamuilanlari.com olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalar ile genellikle belediyeler yada kurumların alt birimleri tarafından yayımlanan memur ilanlarını derledik. 

Büro Memuru, İdari İşler Memuru ve Danışma Memuru kadroları için yayımlanan ilanları aktaracağımız personel alım ilanlarında yer alan kadro sayıları şu şekilde;

Büro Memuru (Genel) pozisyonu için ilan edilen açık kadro sayısı: 431

Büro Memuru (İdari İşler) pozisyonu için ilan edilen açık kadro sayısı: 8

Danışma Memuru pozisyonu için ilan edilen açık kadro sayısı: 41

BU İLANLARA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Söz konusu ilanlar için başvuru yapacak adayların dikkatli olmaları gereken en önemli detay alımların çoğunun özel sektör firmaları tarafından yayımlanmış olması. Bu firmalar tüm koşulları kendilerine göre belirlemekte olup aynı kadro için farklı özel şartlar talep edebilirler. 

Genellikle öğrenim şartı ile bilgisayar kullanımının ön plana çıktığı personel alım ilanlarında dikkat edilmesi gereken hususlar şunlar,

Büro Memuru ve Danışma Memuru pozisyonları için başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Bu koşul her ilanda olan ve her kadro için geçerli. Bu koşulun yanında adayların kamu haklarından mahrum olmaması ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması gerekiyor. 

İlanlar için en önemli şart ise  firmalar tarafından ilan edilen ve yukarıda yer alan her pozisyon için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını sağlanması. Dİğer koşullar ise şu şekilde, iyi derece bilgisayar bilmesi, firmaların belirlediği yaş aralığında olunması ve 18 yaşından büyük olunması, Ofis programlarına hakim olması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olması, Varsa deneyim ve sertifika şartlarına haiz olunması.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Söz konusu ilanlara ulaşmak için adaylar aşağıda yer alan işlemleri yapabilirler. 

* İŞKUR İş İlanları Arama Sayfasını açın.

* Açılan sayfada meslek yazan yeri bulun. 

* Buraya Büro Memuru, Danışma Memuru ya da İdari İşler Memuru yazın ve Ara butonuna basın. 

İŞKUR İş İlanları Arama Sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir