İşkur İş İlanları

5 Farklı Şehir İçin KPSS Şartsız Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımlandı

5 farklı şehirde yer alan kamu kurumları yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda kadroda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. Söz konusu alım ilanlarına başvurular için ise adaylardan KPSS şartı talep edilmiyor.

Bu kapsamda yayımlanan kamu işçisi alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, adaylarda aranan genel başvuru koşulları ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına dair bilinmesi gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz. İşte o detaylar;

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Yayımladıkları ilanlar ile kamu işçisi ve memur alımı yapacağını duyuran 5 farklı belediye başkanlığı bulunuyor. Gün içinde yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını ilan eden bu kurumların bulundukları şehirler arasında Mersin, İstanbul, Bursa, Çanakkale ve Balıkesir bulunuyor. 

Kadro Dağılımı

Söz konusu şehirlerde yer alan kamu kurumlarınca yayımlanan kamu işçisi alım ilanlarında çok sayıda pozisyonda personel alımı yapılacağını sizlere aktarmıştık. Bu çerçevede sizlere aşağıda alım yapacak belediyeler ve alım yapacakları kadroların dağılımını paylaşıyoruz. 

Balıkesir için yayımlanan personel alım ilanında Şoför kadrosuna personel alımı yapılacak. Mersin için yayımlanan personel alım ilanında ise alımların İnşaat Teknikeri, Genel Beden İşçisi,Ağır Vasıta Şoförü, Bahçıvan, Güvenlik Görevlisi Çalışanı, Güvenlik Yöneticisi, Kaçak Kontrol Çalışanı, Elektrik Elektronik Mühendisi, Makine Mühendisi, İnşaat Mühendisi pozisyonlarına olacağı ilan edildi. 

İstanbul için yayımlanan kamu işçisi alım ilanında Sosyal Çalışmacı, Kuaför ve Büro İşçisi alımı yapılacağı açıklandı. Bursa personel alım ilanında da Tren Onarım İşçisi, Otobüs Şoförü ve Vize Görevlisi alımı yapılacak. Çanakkale personel alım ilanında ise alımların Destek Hizmetleri İşçisi ve Büro İşçisi kadrolarına olacağı duyuruldu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, yaş, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

Bu şartların dışında ayrıca adayların eğitim, deneyim, sertifika gibi kadrolara göre belirlenen koşulların tamamına haiz olmaları gerekiyor. 

İLAN DETAYLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden detayları görüntüleyebilirler. 

Mersin personel alımı için TIKLAYINIZ

İstanbul personel alımı için TIKLAYINIZ

Bursa personel alımı için TIKLAYINIZ

Çanakkale personel alımı için TIKLAYINIZ

Balıkesir personel alımı için TIKLAYINIZ

Belediye Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için bizleri sosyal medyadan takip edip mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir