İşkur İş İlanları

50 Kadın 26 Erkek Şoför Alımı için Belediye Başkanlığı Personel Alım İlanı Yayımladı

Belediye personeli alım ilanlarında yeni gün itibariyle şoför alımı için ilan yayımlandı. 

KPSS şartı olmadan yapılacak olan personel alımları en az lise mezunu düzeyde olacak ve alımlar kadrolu memur seviyesinde olacak. 

İşte o personel alım ilanları ve detayları

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANI VE DETAYLARI

Belediye personeli alımı için ilan yayımlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesine bağlı olarak faaliyet gösteren İzmir İZELMAN  toplam 76 Şoför alımı yapacak. 

Alımlar için iki farklı ilan yayımlandı. Yayımlanan ilk ilanda alımların 50 kişilik bir kontenjanda olacağı ikinci alımlarda ise 26 kişilik bir personel istihdamının sağlanacağı belirtildi. 50 kişilik Şoför alım ilanı Kadın adaylardan 26 kişilik alımlarda ise cinsiyet şartı yer almadı. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Belediye Başkanlığı’nca yayımlanan söz konusu personel alımları için aşağıda yer alan başvuru koşullarının sağlanması istendi. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Başvuru tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak yada askerlik hizmetinden muaf olmak, tercihen en az bir yıl İzmir’de ikamet etmiş ve ediyor olmak, En az 3 yıllık D sınıfı (E sınıfı) sürücü belgesi sahibi olmak, Tercihen bir yıl süre ile otobüs veya kamyon veya çekici kullanmış olmak, 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesine bağlı olarak faaliyet gösteren İzmir İZELMAN için yapılacak 76 kişilik personel alım ilanına başvuru işlemleri elektronik yapılacak. 

Adaylar belediyenin verdiği mail adreslerine özgeçmişlerini göndererek başvurularını yapacaklar. 

İlan için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir