İşkur İş İlanları

773 İŞKUR TYP İş İlanları: İlçe Milli Eğitim, Tarım İşletme, İl Özel İdaresi

Mayıs ayının sonu itibariyle çeşitli devlet kurumları İŞKUR aracılığıyla Toplum Yararına Program (TYP) ile personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

Osmaniye, Kırıkkale ve Artvin için yayımlanan TYP personel alım ilanları MEB çevre düzenlemesi, Kamusal altyapının yenilenmesi, Ağaçlandırma ve Çevre temizliği uygulama alanlarından yapılacak. 

İl Orman İşletme Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Spor Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, İlçe Müftlüğü ve İl Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında toplam 773 TYP personeli alımı yapılacak.

TYP PERSONELİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan TYP personel alım ilanları (Tablo İŞKUR’dan alınmıştır)


TYP BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Toplum Yararına Program kapsamında ilan edilen kurumlarda görev almak isteyen olan adaylar başvuru için iki yöntem kullanabilir. 

Birinci yöntem bizzat İŞKUR Müdürlüğü ya da Hizmet Birimlerine giderek buradan şahsen başvuruda bulunmak.

İkinci yöntem ise İŞKUR’un internet sitesine üye olmak ve bu üyelikle internet üzerinden elektronik başvuru yapmak. 

TYP Başvuru Koşulları

TYP ilanlarına başvuru koşulları için 4 farklı madde bulunuyor.Adayların bu maddelerin tamamına haiz olmaları gerekiyor. 

Kuruma kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli ve malul aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim ve açık lise öğrencileri hariç),

Şehre göre, ilan numarasına göre arama yapabilirsiniz. Hizbir alanı doldurmadan direkt ara butonuna basarsanız tüm ilanları görüntülersiniz.

TYP ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir