İşkur İş İlanları

81 İl İçin 11 Bin 65 Beden İşçisi ve Temizlik Personeli Alımları Yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları gün aşırı güncelleniyor. Kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında 81 il için alımlar yapılıyor. 

Bu kapsamda yayımlanan ilanlarda yer alan iki kadro için olan ilanları sizlere aktarıyoruz. 

BEDEN İŞÇİSİ VE TEMİZLİK İŞÇİSİ ALIMLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadrolara göre kamuya ve özel sektöre 9036 beden işçisi alımı yapılacak. Bu alımlara ek olarak ayrıca 2019 Temizlik Görevlisi alımı yapılacak. 

Alımlar en az okur yazar seviyesinde yapılacak olup tüm şehirler için alım ilanları bulunmakta. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye geneli yayımlanan işçi alımları için başvuru yapacak adayların ilanı yayımlayan firma tarafından belirlenen başvuru koşullarını sağlaması gerekiyor. 

Bu koşullar ilanı yayımlayan her kurum yada firma için farklılık gösteriyor. Genel olarak bu başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Kurumlar ve özel firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLANLARA BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşacaklar. İlanlara ulaşan adaylar tüm ilanları görüntüleyecekler. Adaylar isterlerse şehir seçerek aramayı daraltabilirler. 

Beden işçisi alımları için TIKLAYINIZ

Temizlik personeli alımları için TIKLAYINIZ

İŞKUR İşçi alım ilanlarından haberdar olmak için telefonunuza uygulamamızı indirin. 

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir