İşkur İş İlanları

81 İlde İŞKUR İş İlanları: Kadro Kadro En Fazla Alım Yapılan Meslekler

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda personel alımı için ilan yayımlanıyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarının yayınladığı personel alımlarının yanı sıra özel sektör firmalarının yayımladığı ilanların bulunduğu alımları kadro kadro derledik.

Hükümet tarafından sağlanan teşvikler kapsamında özellikle özel sektör firmaları tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şunlar;

KADRO KADRO İŞKUR İŞ İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları Türkiye geneli her şehir ve çok sayıda ilçe için yayımlanıyor. İlan edilen personel alımları sonrası oluşan güncel İŞKUR İş İlanları sayısı ise 52 bin 303 dolaylarında. 

Onlarca meslek grubu için yayımlanan bu personel alım ilanlarında bazı meslek grupları için binden fazla ilan bulunuyor. 

Bizlerde kamu ilanları olarak İŞKUR üzerinden ilan edilen, başvuru süreci devam eden ve en fazla alım ilanına sahip meslej gruplarını sizler için derledik. 

İşte kadro ve kontenjan bilgileri ile İŞKUR İş İlanları.

Türkiye İş Kurumu Üzerinden İlan Edilen ve 1000’den fazla alım ilanı bulunan meslekler;

Beden İşçisi (Genel) kadrosu için yayımlanan personel alım sayısı: 10112

Temizlik Görevlisi kadrosu için yayımlanan personel alım sayısı: 2022

Makineci (Dikiş) kadrosu için yayımlanan personel alım sayısı: 1786

Satış Danışmanı / Uzmanı kadrosu için yayımlanan personel alım sayısı: 1673

Garson (Servis Elemanı) kadrosu için yayımlanan personel alım sayısı: 1565

İŞKUR’da 300’den Fazla Alım İlanına Shaip Meslekler

Güvenlik Görevlisi 931, Kasiyer 925, Ön Muhasebeci 820, Konfeksiyon İşçisi 778, Reyon Görevlisi 726, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 649, Aşçı 622, Büro Memuru (Genel) 622, Ambar/Depo Görevlisi 600, Aşçı Yardımcısı 545, Gazaltı (Mıg-Mag) Kaynakçısı 532, Bulaşıkçı (Stevard) 475, Şoför-Yük Taşıma 443, Dokuma Konfeksiyon Makineci 418, İplik Eğirme Operatörü (Ring/vater/vargel) 402, Turizm Ve Otelcilik Elemanı 383, Ayakçı (Tekstil) 375, Elektrikçi (Genel) 361, Ayakkabı İmalatçısı 330, Paketleme işçisi 325, Beden İşçisi (Temizlik) 317, Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı 316, CNC Torna Tezgahı Operatörü 304.

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

Söz konusu alım ilanlarına ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Arama Sayfasına ulaşın. Bu sayfa üzerinden mesleğe göre, şehre göre yada ilanın kamu veya özel sektör olmasına göre aramanızı yapabilirsiniz.

İŞKUR İş İlanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir