İşkur İş İlanları

A-101 En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayımladı

Türkiye geneli her şehirde faaliyet alanı bulunan A-101 Marketler Zinciri kadrosunda personel eksiği bulunan birimlerine personel alımı yapılacağını ilan etti. 

Bu alımlar için İŞKUR’da ilanlar yayımlayan firmanın yayımladığı alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

A-101 Marketler Zinciri (Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi); 

* Personel ve işçi alım ilanında yer alan açık kadrolar,

* A-101 personel alımının yapılacağı şehirler,

* Personel alım ilanlarına başvuru sürecinin nasıl olacağına dair detaylar,

Tüm bu konu başlıklarını siz okuyucularımıza aşağıda detayları ile aktarıyoruz. 

A-101 PERSONEL ALIM İLANI

A-101 tarafından yayımlanan personel alım ilanında en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından çeşitli kadrolarda personel alımı olacağı duyuruldu. İlana başvuru yapacak adaylar için alım yapılacak olan şehirlerin listesi de şu şekilde, Denizli, Kocaeli, İstanbul, Edirne, Tekirdağ, Bursa, Kars

AÇIK POZİSYONLAR

A-101 Marketler Zinciri (Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi) tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık pozisyonlar. İlana göre ihtiyaç duyulan personel ve işçi alımı kadroları.

Beden İşçisi (Genel), Proses İşçisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Kasiyer, Reyon Görevlisi, Ambar/Depo Görevlisi, Depo Sevkiyat Sorumlusu, Forklift Operatörü, Satış Danışmanı / Uzmanı(Satış Elemanı (Perakende)).

Bu kadrolar içinde yer alan beden işçisi, proses işçisi, depo görevlisi gibi kadrolara ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilirler. Kasiyer gibi kadrolar için adayların en az lise mezunu olmaları isteniyor.

BAŞVURU KOŞULLARI

Genel hatlarıyla kadro detayları ile alım yapılacak şehirlere dair tüm detayları aktardığımız personel alım ilanlarına aşağıda yer alan koşulları sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek. 

Kadrolar için belirlenen başvuru şartları arasında, öğrenim şartını sağlamak, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın. Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak, şartları bulunuyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanına başvurular ya İŞKUR aracılığıyla ya da İŞKUR’da yer alan ilan metninde yer alan adrese şahsen yapılacak. 

İLANA DAİR DETAYLAR

İlana ulaşmak isteyen adaylar aşağıda bağlantı üzerinden ulacaklar. 

DİKKAT: İlanlara Ulaşmak İçin

* İŞKUR İş İlanları sayfasına gidin (aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz)

* Bim ilanlarını görüntülemek için İş Yeri Unvanı Yazan Yere YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ

* Yazıp Arama Butonuna Basın

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir