İşkur İş İlanları

A-101 ve ŞOK Marketler 12 İlde Personel Alımı İçin İlan Yayımladılar! İl İl 630 Kadro Listesi

Türkiye geneli hizmet ağı bulunan iki market zinciri Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

Çok sayıda kadro için yayımlanan personel alım ilanları bu iki market zincirinin farklı şehirlerde bulunan şubelerine yapılacak. Hem işçi hemde idari personel pozisyonlarına yapılacak personel alımlarına dair tüm ayrıntıları haberimizde derledik. 

İşte A-101 ve ŞOK Marketler tarafından yayımlanan personel alım ilanı detayları. 

A101 VE ŞOK MARKETLER PERSONEL ALIMI

A-101 ve ŞOK Marketler yayımladıkları duyurular ile farklı kadrolarda personel alımları yapıyorlar. ŞOK Marketler tarafından yayımlanan ilanda 382 personel alımı yapılacağı duyurulurken A101 tarafından yayımlanan personel alım ilanında ilan sayısı 256 oldu. 

İşte marketlere göre personel alım ilanları. 

A-101 PERSONEL ALIM İLANI DETAYLARI

A-101 6 farklı şehirde bulunan şubelerine personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre alımlar İstanbul, Bursa, Denizli, İzmir, Mersin ve Edirne’de yapılacak.

Bu şehirlerde yapılacak personel alımları Perakende Satış Elemanı (Gıda), Kasiyer, Reyon Görevlisi, Ön Muhasebeci, Reyon Görevlisi, Büro Memuru (Genel), Satış Danışmanı / Uzmanı ve Beden İşçisi (Genel) pozisyonlarında olacak. 

ŞOK MARKETLER PERSONEL ALIM İLANI

ŞOK Marketler tarafından İŞKUR’da ilan edilen personel alımları ise Nevşehir, Kırıkkale, Muğla, Çanakkale, İstanbul, Trabzon ve Kastamonu olmak üzere 7 farklı şehirde yapılacak. Alımlar; Beden İşçisi (Genel), Market Elemanı, Kasiyer, Reyon Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Satış Danışmanı / Uzmanı kadrolarından olacak. ŞOK Marketler personel alım ilanına en fazla alım ilanı bulunan kadro ise Kasiyer pozisyonu oldu. 

BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR üzerinden adaylara duyurulan A101 ve ŞOK Marketler personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyecek adayların firmalar tarafından ayrı ayrı belirlenen özel şartları sağlamaları gerekiyor. 

Bu başvuru şartları hem kadroya hem firmaya göre değişiyor. Genel başlıkları ile bu şartlar şu şekilde,

 Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın. Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor.

İLANLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN

ŞOK ve A-101 ilanlarını İŞKUR’da görüntülemek isteyen adayların yapmaları gereken işlemler şu şekilde; Haberin alıntıda yer alan İŞKUR İş İlanları Sayfasını açın, açılan sayfada  İşyeri Unvanı yazan bölümü bulun ve bu bölüme marketin adını yazın.

* A101 ilanlarını görüntülemek için YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101)

* ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler 

* Yazıp Ara butonuna basın. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir