İşkur İş İlanları

A-101 ve ŞOK Marketler İŞKUR Destekli Personel Alımı: İl İl İlan Listesi

Türkiye geneli 81 şehirde faaliyet alanı bulunan iki market zinciri yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

A-101 adıyla faaliyet gösteren Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi ile ŞOK Marketler Ticaret Anonim Şirketi tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarında çeşitli meslek gruplarından personel alımı olacağı duyuruldu. 

Söz konusu bu ilanlarda yer alan kadro bilgileri ile alım yapılacak illerin sıralı listesi sizlerle. 

A-101 PERSONEL ALIM İLANI

A-101 tarafından yayımlanan personel alım ilanında 4 farklı şehir için personel alım ilanı bulunuyor. Bu şehirler Edirne, Kars, Tekirdağ ve Bursa. Ancak bu ilanların dışında firmanın kendi internet sitesi üzerinden her şehir için genel başvuru yapılabilir. İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilecek olan bu personel alımlarında ise toplam 54 personel alım ilanı yer alıyor.

Bu ilanlarda yer alan kadro kontenjan bilgilerine göre alım yapılacak açık pozisyonlar şunlar: Kasiyer, Reyon Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Ambar/Depo Görevlisi, Depo Sevkiyat Sorumlusu, Forklift Operatörü, Satış Danışmanı / Uzmanı(Satış Elemanı (Perakende))

ŞOK PERSONEL ALIM İLANI

ŞOK Marketler tarafından ilan edilen alım duyurularında daha fazla şehir için İŞKUR destekli alım ilanı bulunuyor. ŞOK Marketler yayımladığı ilanında Ankara, Bursa, Zonguldak, Bolu, Çanakkale, İzmir, Kocaeli, Amasya, Kütahya, Muğla, Tunceli, Kırıkkale  ve Kayseri için alım ilanı yayımladı. Toplam 13 şehirde alım yapacak firma için yayımlanan kadro kontenjan detayları şu şekilde,

ŞOK Marketler ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere yukarıda yer alan birimlerine toplam 140 personel alımı yapacak. Bu alımlar ise Beden İşçisi (Genel), Forklift Operatörü, Satış Danışmanı / Uzmanı, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Market Elemanı, Ambar/Depo Görevlisi, Kasiyer, Market Elemanı, Reyon Görevlisi kadrolarına olacak.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

ŞOK Marketler ve A-101 tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Adaylar öncelikle İŞKUR’un internet sitesine üye olup ilanlara dair detaylara ulaşacaklar. Detayları görüntüleyen adaylar daha sonra ilana İŞKUR aracılığıyla başvurularını bildirecekler. 

İŞKUR’DA İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

ŞOK ve A-101 ilanlarını İŞKUR’da görüntülemek isteyen adayların ne yapmaları gerektiğini madde madde anlatıyoruz.

* İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşın (Haberin altında bağlantısı mevcut)

* Açılan sayfada  İşyeri Unvanı yazan bölümü bulun ve bu bölüme marketin adını yazın.

* A101 ilanlarını görüntülemek için YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101)

* ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler 

* Yazıp Ara butonuna basın. 

Görsel Gösterim

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir