İşkur İş İlanları

Ankara ve İstanbul’da İŞKUR aracılığı ile İmalat ve Kalite Sorumlusu alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Ankara ve İstanbul’da faaliyette olan4 ayrı üretim yapan firmaya en az lise ve önlisans mezunu imalat ve kalite sorumlusu olarak 5 personel alımı yapılacak.

İş başvuruları İŞKUR il-ilçe şube müdürlüklerinden veya İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online yapılacak olup, imalat ve kalite sorumlusu arayan kurumların yayınladığı iş ilanları aşağıda verilmiştir. Belirtilen ilanlara başvuru yapmanız için aşağıda belirtilen linki kullanabilirsiniz.

PERSONEL ALIMI YAPAN KURUMLARIN İLANLARI

1 – Ankara Kahramankazan ’da bulunan atölyemize çelik konst. konusunda deneyimli imalat ve kalite sorumlusu en az önlisans mezunu takım arkadaşlar aranıyor.

Son başvuru 26 Ocak 2020

İletişim; 903128151144

2 – Ankara – Son başvuru 13 Ocak 2020

Türk Traktör Fabrikasına üretim yapan firmamıza, Kalite Yönetim Sistemi ve Sevkiyat Planlama görevlerinde yer almak üzere Bayan arkadaşlar alınacaktır.

ISO 9001-2015 kalite yönetim sistemi hakimiyeti önceliğimizdir.

Lütfen CV’nizi fatih@celikistorna.com.tr veya 0553 605 08 00 numarası üzerinden whatsapp aracılığı ile iletiniz.

Geri dönüş sağlanacaktır.

3 – Solidworks programı bilen, üretim aşamalarını takip edebilen ve sonuçlandıran iş disiplini olan oluşabilecek problemlerde hızlı çözüm üreten en az lise mezunu üretim sorumlusu alınacaktır.

Tercihen elektronik tartı sektöründe tecrübeli ekip arkadaşı alınacaktır.

Yer; İstanbul/Başakşehir

İletişim; 905336038021

Son başvuru; 9.01.2020

4 – Makine üretim sektöründe en az 5 yıl, üretim sorumluluğu alanında en az 3 yıl tecrübeli, yalın üretim ve sürekli iyileştirme teknikleri konusunda bilgili, proje okuma ve uygulama konusunda tecrübeli, kalite yönetim sistemi süreçlerini bilen, liderlik ve iletişim becerileri yüksek, ekip yönetimi, koordinasyon ve çalışanları idare etme yetkiliğine sahip, sonuç odaklı, analitik ve stratejik bakış açısına sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, meslek lisesi, önlisans veya lisans mezunu personel alımı yapılmaktadır.

Yer; İstanbul/Beylikdüzü

iletişim : 0 212 856 04 53

Yukarı belirtilen ilanlara İŞKUR sayfası üzerinden online yapabilmek ve diğer ilanları görüntülemek için buraya tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir