İşkur İş İlanları

Bayram Öncesi İŞKUR TYP İşçi Alım İlanları: İl İl Sıralı İş İlanları

Kamu kurum ve kuruluşları İŞKUR üzerinden TYP ile işçi alımı yapmaya devam ediyorlar. Bayram öncesi de devam eden TYP işçi alım ilanlarını ana hatları ve bilinmesi gereken detayları ile sizler için derledik. 

Bu çerçevede yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan personel sayısı detayları, alım yapılacak şehirler ve alım ilanlarına başvuru detayları sizlerle. 

TYP PERSONEL ALIM İLANLARI

TYP kapsamında yayımlanan personel alımlarında bayram öncesinde 3 şehir alım ilanı bulunuyor. Bu şehirler arasında Osmaniye, Elazığ ve Artvin bulunuyor. İlanlara göre; Osmaniye için ilan yayımlayan kurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Elazığ için ilan yayımlayan kurumlar arasında İl Özel İdaresi, İl Müftülüğü ve Elazığ Belediyesi bulunuyor.

Artvin için yayımlanan personel alım ilanında alımların Köylere Hizmet Götürme Birliği ve Orman İşletme Müdürlüğü tarafından yayımlandığı bildirildi. Bu kurumlar tarafından yapılacak personel alımları Çevre Temizliği ve Ağaçlandırma alanlarından olacak. Bu uygulama alanları için yapılacak toplam personel alım sayısı ise 642 işçi. 

Görsel Gösterim

TYP İLANLARINA BAŞVURU

TYP ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR Müdürlükleri aracılığıyla yapabilirler. İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

TYP ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir