İşkur İş İlanları

Belediye Bünyesine Farklı Branşlarda KPSS’siz Öğretmen Alım İlanı

Belediye birimleri için yayımlanan personel alım ilanlarının birisi de İstanbul Maltepe Belediyesi Birimleri için ilan edilen öğretmen alım duyuruları oldu. 

Maltepe Eğiti Merkezine yapılacak olan öğretmen alımlarına dair kadro kontenjan ve başvuru şartları şunlar;

Alım Yapılacak Branşlar

İstanbul Maltepe Belediyesine bağlı faaliyet gösteren kurum bünyesine yapılacak öğretmen alımları 3 farklı branştan olacak. 

Belediye başkanlığı bu 3 branş için toplam 6 öğretmen istihdamı sağlayacak. Alımlar ise; Okul Öncesi Öğretmeni, Diğer Özel Eğitim Öğretmenleri ve Zihinsel Engelliler Öğretmeni kadrolarına olacak. 

Başvuru Şartları

Bu üç farklı kadro için ilan edilen öğretmen alımlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce bazı koşullara haiz olmak durumundalar. 

Bu kapsamda adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevine engel sağlık sorunları olmaması, yaş şartını sağlaması, alım yapılacak öğretmen branşı ile ilgili öğrenim şartını sağlaması ve üniversitelerin dört yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor. 

Ayrıca belediye bünyesinde çalışmak isteyen adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlarının da olumlu olması isteniyor. 

Başvuru İşlemleri

KPSS’siz öğretmen alımları için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 18 Ekim tarihine kadar yapabilecekler. Başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin ise belediye başkanlığı bilgi vermedi. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşacak adaylar burada yer alan iletişim adreslerinden bilgi edinebilirler. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir