İşkur İş İlanları

Belediye Bünyesine Mesul Müdür Alımı İçin İlan Yayımlandı

Aydın Koçarlı Belediye Birimi Türkiye İş Kurumu’nun internet sayfası üzerinde yer alan Kurum Dışı Personel Alım İlanları sayfası aracılığıyla bir duyuru yayımladı. 

Yayımlanan duyuruda başvuruları 17 Eylül ve 18 Eylül tarihleri arasında alınmak koşulu ile mesul müdür kadrosuna personel alımı olacağı duyuruldu. 

Öğrenim şartı ve mesleki özelliklere göre yapılacak belediye personeli alım ilanına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını sizlerle paylaşıyoruz. 

MESUL MÜDÜR ALIM İLANI DETAYLARI

Aydın Koçarlı Belediye Birimi tarafından yayımlanan personel alım ilanı için 1 personel istihdamının olacağı bildirildi. Genel başvuru koşulları ile mesleki özelliklere göre yapılacak alımlarda yer alan tüm o şartlar şu şekilde;

Başvuru Koşulları

Aydın Koçarlı Belediye bünyesine bağlı şirketlerden Koçarlı Menderes Turizm bünyesine yapılacak olan alımlara aşağıda yer alan o koşullara haiz olunması gerekiyor. 

En az lisans mezunu olmak, hijkyen sertifikasına sahip olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Aydın il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak, sabıka kaydı olmamak. İlan metninde ayrıca alımlara kadın ve erkek adayların başvuru yapabilecekleri bildirildi. 

Başvuru İşlemleri

İlan için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 17 Eylül ve 18 Eylül tarihleri arasında belediyeye şahsen yapacaklar. Başvuru işlemleri nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi, sabıka kaydı, nüfus kayıt örneği, 1 adet fotoğraf ve eğitim sertifikalarının teslimi ile yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir