İşkur İş İlanları

Belediye İş İlanı: Şoför ve Koordinatör Yardımcısı Alımı Yapılacak

İstanbul Bağcılar Belediyesi yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını ilan etti.

İki farklı kadroda yapılacak personel alım ilanında yer alan açık kadroları, ilan detaylarını ve ilanlara ilişkin tüm bilinmesi gereken ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

BAĞCILAR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

İstanbul Bağcılar Belediyesi bünyesine bağlı belediye şirketi tarafından yayımlanan personel alım ilanı adaylara İŞKUR üzerinden duyuruldu. 

İŞKUR’da yayımlanan personel alım ilanında iki pozisyonda personel alımı yapacağını duyuran belediye başkanlığı alımların Şoför ve Koordinasyon Görevlisi kadrolarına olacağını duyurdu. 

Her iki kadro için ayrı ayrı duyuru yayımlayan belediye başkanlığı şu bilgileri paylaştı. 

Şoför Kadrosu

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, emeklilik malullük ve aylığına hak kazanmamış olmak ve kamu haklarından mahrum olmamak. Belediye ayrıca adayların erkek olmasını istiyor. 

Koordinasyon Görevlisi

Bu kadroda için de adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, emeklilik malullük ve aylığına hak kazanmamış olmak ve kamu haklarından mahrum olmamak şartlarının sağlanması gerekiyor. İlan için erkek adayların başvuruları kabul edilecek 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvurular belediyenin ilan ettiği e-posta adresi aracılığıyla elektronik olarak yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir