İşkur İş İlanları

Belediyeye KPSS’siz Danışman, Muhasebe Elemanı, İdari Personel ve İşçi Alınıyor

Yalova Tavşanlı Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. 

Öğrenim şartı esasına göre yayımlanan personel alım ilanında, alımlara başvuru için adaylardan KPSS şartı talep edilmiyor. 

İlan metninde yer alım yapılacak pozisyon bilgileri, başvuru işlemleri ve ilanlara başvuru süreci ile ilgili açıklamaların tamamı haberimizde. 

KPSS’SİZ BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANI

Yalova Tavşanlı Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımlarda; Danışman kadrosu için 1 personel, İş Makinesi Operatörü kadrosu için 1 Personel, Muhasebe Personeli için 1 personel, Personel Müdürü (İdari Personel) kadrosu için 1 personel, Şoför kadrosu için 1 personel ve Beden İşçisi (Temizlik) kadrosu için 3 personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

İlanlarda işçi kadrosu için öğrenim şartı ilkokul mezunu olarak açıklanırken Şoför ve Personel Müdürü için ortaokul mezunu olmanın yeterli olduğu bildirildi. İlanlarda ayrıca Danışman ve İş Makinesi Operatörü için en az lise mezunu olmak, Muhasebe kadrosu için ilgili bölüm mezunu olmak şartı bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kadro ve öğrenim şartlarının yanı sıra belediye personeli alım ilanlarında yer alan diğer başvuru koşullarını sizlere detayları ile aktarıyoruz.

Yalova Tavşanlı Belediye alım ilanı için başvuruda bulunacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor. Bu şartlara ek olarak ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, İlanlarda adaylardan ayrıca yaş şartını sağlamaları talep ediliyor. Bunun dışında varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak diğer önemli şartlar.

BAŞVURU SÜRECİ

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar ilanda yer alan kadrolar için 10 Mayıs tarihine kadar başvurularını kuruma iletebilecek. Başvurular belediyeye şahsen yapılacak olup adaylar başvuru sürecinde ilan metninde yer alan evrakları belediyeye teslim edecekler.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir