İşkur İş İlanları

BİM 17 şehirde işçi ve personel alımı yapıyor! 

Bu hafta İŞKUR’da BİM’e dair alımlara ilişkin bilgilerde paylaşıldı. Adaylar için başvuru hakkında detaylara da yer verildi. İşte BİM personel alım başvurusu bilgileri…

BİM Marketler Zinciri resmi internet sitesi üzerinden ya da İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlarla işçi alımı yapıyor. Alımlar şubelerle birlikte çeşitli alanlarda da sağlanıyor. İş arayışı olan binlerce kişi ilanları yakından takip ederken İŞKUR’un sitesinde BİM’de görevlendirmek üzere kasiyer, reyon görevlisi gibi alanlarda ilanlar yayımlandı.

BİM’de Kariyer

BİM, büyümesini her geçen gün sürdürürken yeni personel istihdam etmeye devam ediyor. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere yaklaşık 34.073 çalışan istihdam eden BİM, hızla gelişen mağaza, depo ve ofis operasyonlarında görev alacak, başarıya odaklı, kariyer yapmak isteyen genç arkadaşlara ihtiyaç duyuyor.  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az lise mezunu, erkek ve bayan genç çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir.

BİM PERSONEL ALIM İLANLARI

BİM İŞE BAŞVURU EKRANINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir