İşkur İş İlanları

BİM, A-101 ve ŞOK Türkiye İş Kurumu Aracılığıyla 467 Personel Alımı Yapıyorlar

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında BİM, A-101 ve ŞOK Marketler için yeni personel alım ilanları adaylara ilan edildi.

Söz konusu ilanlarına dair tüm bilinmesi gerekenler şöyle;

467 PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLANDI

Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi (A-101) ŞOK Marketler Ticaret A.Ş. ve BİM Birleşik Mağazalar  tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında marketçilik sektöründe yer alan çok sayıda pozisyonda 467 personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

Türkiye geneli çok sayıda şehir için yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için her market için kadroları ayrı ayrı aşağıda aktardık. 

İşte Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi (A-101) ŞOK Marketler Ticaret A.Ş. ve BİM Birleşik Mağazalar  tarafından yayımlanan ilanlar ve kadro-kontenjan bilgileri

ŞOK Personel Alım Kadroları

ŞOK Marketler Ticaret A.Ş. tarafından yaymlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını; Market Elemanı, Forklift Operatörü, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Reyon Görevlisi, Beden İşçisi (Genel) kadroları için gerçekleştirebilirler. Yayımlanan ilanlarda ŞOK Marketler Ticaret A.Ş. toplam 57 personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlarda engelli personel içinde açık kadrolar bulunuyor. 

A-101 Personel Alım Kadroları

Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi (A-101) tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar; Reyon Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Kasiyer, Bulaşıkçı (Stevard), Aşçı Yardımcısı. A-101 üzerinden İŞKUR destekli alımı yapılacağı duyurulan bu personel alımlarında toplam 71 personel istihdamı sağlanacak. A-101 tarafından yayımlanan ilanda da engelli personel alım ilanı bulunuyor. 

BİM Personel Alım Kadroları

BİM Birleşik Mağazalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında İŞKUR aracılığıyla Reyon Görevlisi, Kasiyer, Sekreter, Muhasebeci, İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı, Reyon Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Market Elemanı pozisyonlarında personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu ilanlarda toplam 341 personel alım ilanı bulunuyor. İlanlarda engelli personel alımı içinde alımlar yapılacağı bildirildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce bu marketler tarafından belirlenen başvuru koşullarını sağlamak zorundalar. Bu başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilirler. 

Bu üç market zinciri tarafından yayımlanan ilanlar için belirlenen başvuru koşulları;

İlanlara başvurular için adayların Türk vatandaşı olması isteniyor. Bunun dışında adayların ayrında görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, kadrolara göre belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın.

Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR destekli yayımlanan bu alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyla bildirecekler. 

Bunun için adayların İŞKUR Müdürlüklerine gitmeleri yada İŞKUR’un internet sitesi üzerinden ilanlara başvurularını yapmaları gerekiyor. 

İLANLARI İŞKUR’DA GÖRÜNTÜLEME

Kamu İlanları olarak sizlere aşağıda İŞKUR İş İlanları arama sayfasının linkini paylaştı. O link üzerinden İŞKUR sayfasına ulaşın. Bu sayfada İşyeri Unvanı yazan bölümü bulun ve bu bölüme marketin adını yazın ve ara butonuna basın. 

* Bim ilanlarını görüntülemek için BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR

* A101 ilanlarını görüntülemek için YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101)

* ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler 

Yazıp Ara butonuna basın. Aşağıda resimli olarak paylaşıyoruz. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Alım İlanlarından Haberdar Olmak İçin Bizleri Takip Edin

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir