İşkur İş İlanları

BİM, A101 ve ŞOK Marketler Yaz Dönemi İl İl Sıralı Personel İşçi Alım İlanı

BİM, A101 ve ŞOK Marketler yaz döneminde daha fazla personel ihtiyacı duyuyorlar. Bu kapsamda kendilerine ait internet siteleri ile Türkiye İş Kurumu aracılığıyla personel alım ilanları yayımlıyorlar. 

Yayımlanan personel alım ilanlarında çok sayıda kadro için ilan adaylara duyuruldu. A101 ve ŞOK Marketler tarafından ilan edilen personel alımları Türkiye İş Kurumu aracılığıyla adaylara ilan edilirken BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanı kurumun kendi sitesinden duyuruldu. 

Bu Kapsamda BİM, A101 ve ŞOK Marketler tarafından yayımlanan tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

HANGİ ŞEHİRLERDE ALIM YAPILACAK?

BİM, A101 ve ŞOK Marketler hangi şehirlerde personel alımı yapacaklarını ilanlarında bildirdiler. Bu çerçevede yayımlanan ilanlar ve detayları şu şekilde,

A-101 Alım Yapılacak Şehirler: Edirne, Kocaeli, Kars, Balıkesir, Bursa, İzmir, İstanbul, Denizli

ŞOK Marketler Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, Balıkesir, Zonguldak, Bursa, İstanbul, Antalya, Uşak, Mersin, Kocaeli, Sakarya, İzmir, 

BİM Alım Yapılacak Şehirler: Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Tekirdağ, Trabzon, Balıkesir, Çanakkale, Manisa, Kocaeli, Mersin, Afyon, Uşak, Artvin, Gümüşhane, Kütahya, Isparta, Denizli, Van, Rize.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Yukarıda yer alan bilgilerin ardından bu üç market tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadroları sizlerle paylaşıyoruz. 

A-101 İlanı

A-101 tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında ”Reyon Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı(Satış Elemanı (Perakende)), Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, Depo Görevlisi (Gıda), Depo Sevkiyat Sorumlusu, Forklift Operatörü, Kasiyer, Kasiyer, Satış Danışmanı / Uzmanı, Sevkiyat Görevlisi.” pozisyonları bulunuyor. 

ŞOK Marketler İlanı

ŞOK Marketler, İŞKUR üzerinden duyurduğu personel alım ilanında alımların, ”Reyon Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Kasiyer, Ambar/Depo Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Market Elemanı, Beden İşçisi (Genel), Perakende Satış Elemanı (Gıda), Satış Danışmanı / Uzmanı, Forklift Operatörü” pozisyonlarına olacağı bilgisini verdi. 

BİM İlanı

BİM kendi internet sayfasından yayımladığı personel alım ilanında şu kadrolar için alım yapacağını bildirdi. 

Memur personel kadroları: Reklam ve İletişim Asistanı, Bilgi İşlem Asistanı, Gıda Mühendisi, Müdür ve Müdür Yardımcıları, 

İşçi kadroları: Depo Personeli, Perakende Satış Elemanı, Taze Gıda Personeli, Meyve-Sebze Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Mal Kabul Personeli, Kasa Reyon Personeli, Et-Şarküteri Personeli, Kozmetik Personeli, Unlu Mamüller Personeli, Mağaza Personeli (Engelli)

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

BİM personel alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını firmanın kendi internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. ŞOK ve A-101 için ise başvurular İŞKUR aracılığıyla yapılacak. 

İlanlara Ulaşmak için

BİM personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

A-101 ve ŞOK Marketler personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir