İşkur İş İlanları

BİM, A101 ve ŞOK Tarafından İŞKUR’da İlan Edilen Personel Alım İlanları

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında BİM, A101 ve ŞOK Marketlerin personel alımları için yeni ilanlar yayımlandı. Bu ilanlara dair tüm ayrıntılar sizlerle;

BİM Personel Alımı Kadroları; 

BİM Birleşik Mağazalar Zinciri tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında toplam 355 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alımlarda toplam 9 farklı pozisyonda personel alımı olacak. 

Market Zinciri tarafından yayımlanan ilanda İŞKUR üzerinden yapılacak alımların Antalya, İstanbul, Yalova, Çanakkale, Bursa, Karaman, İzmir ve Eskişehir’de yapılacağı duyuruldu. 

Açık Pozisyonlar; Sekreter, Muhasebeci, İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı, Mağaza Sorumlusu/şefi, Reyon Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Kasiyer, Depo Görevlisi (Gıda), Market Elemanı, Reyon Görevlisi.

ŞOK Personel Alımı Kadroları

ŞOK Marketler Zinciri tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan ilan sayısı 104. ŞOK Marketler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında 7 kadroda alım yapacak. 

Alım yapılacak şehirler arasında; Ankara, Artvin, Kütahya, Antalya, Bilecik, Eskişehir, Düzce, Kocaeli, Denizli bulunuyor. 

Açık Pozisyonlar; Ambar/Depo Görevlisi, Büro Memuru (Genel)(Depo Sorumlusu), Kasiyer, Satış Danışmanı / Uzmanı, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Reyon Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Market Elemanı, Forklift Operatörü.

A-101 Personel Alımı Kadroları

A-101 Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar 9 farklı kadro için başvuru yapabilecekler. Market ilanında toplam 53 personel alımı yapacağını duyurdu. 

Alım Yapılacak Şehirler; Denizli, Gümüşhane, Bursa, Tekirdağ, İzmir, 

Açık Kadrolar: A-101 tarafından yayımlanan alım ilanlarında yer alan açık kadrolar arasında Beden İşçisi (Genel), Reyon Görevlisi, Kasiyer, Bulaşıkçı (Stevard), Depo Sevkiyat Sorumlusu, Muhasebeci, Forklift Operatörü, Ambar/Depo Görevlisi bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

BİM, ŞOK ve A101 tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları;

İlanlara başvurular için adayların Türk vatandaşı olması isteniyor. Bunun dışında adayların ayrında görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, kadrolara göre belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, İş Tanımı; Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor.

İLAN DETAYLARI

Söz konusu alım ilanlarının tamamı İŞKUR üzerinden yayımlandı. Adaylar bu ilanlara başvurularını İŞKUR’dan yapacaklar. İlanları İŞKUR’da görüntülemek isteyen adayların yapmaları gereken işlemler şöyle; 

Kamu İlanları olarak sizlere aşağıda İŞKUR İş İlanları arama sayfasının linkini paylaştı. O link üzerinden İŞKUR sayfasına ulaşın. Bu sayfada İşyeri Unvanı yazan bölümü bulun ve bu bölüme marketin adını yazın ve ara butonuna basın.

Bim ilanlarını görüntülemek için BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR

A101 ilanlarını görüntülemek için YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101)

ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler

İŞKUR İŞ İlanlarını Takip Etmek için;
 

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir