İşkur İş İlanları

BİM Market İŞKUR aracılığı ile 13 şehirde personel alımı yapacak! BİM iş başvurusu nasıl yapılır?

Birleşik Mağazalar A.Ş (BİM), İŞKUR açık iş ilanları sayfasında yeni ilanlar yayınladı. İŞKUR sayfası üzerinmde 28 alım ilanı yayınlayan BİM market, 13 şehirde personel alımı yapacak. 12 Meslek gurubundan toplamda 126 personel alımı yapılacağını duyuran BİM genel müdürlüğü, başvuruların İŞKUR e-şube üzerinden yapılacağı ve alınacak personellerin daimî olarak istihdam edileceklerini belirtti.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK MESLEK GURUPLARI

Beden İşçisi (Genel), Temizlik Görevlisi, Ambar/Depo Görevlisi, Yazılım Destek Uzmanı, Bilgisayar Programcısı, Kasiyer, Satış Danışmanı, Mağaza Sorumlusu/şefi, Ofset Baskı Operatörü, Depo İşçisi (Elleçleme), Reyon Görevlisi ve ön muhasebeci olmak üzere 12 meslek gurubundan personel alımı yapılacaktır.

PERSONEL ALIMI YAPILAN İLLER

Muğla, Kars, Siirt, Antalya, İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Konya, Gaziantep, Şanlıurfa, Yalova ve Tekirdağ olmak üzere 13 şehirde personel alımı yapılacak.

BİM İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bulunduğunuz yere en yakın İŞKUR şubelerinden ya da İŞKUR e-şube üzerinden online olarak yapılmaktadır. Online başvuru yapmak için öncelikli olarak buraya tıklayınız. Ardından, açılan sayfa üzerinde, resimde gösterilen yere ‘’BİM’’ yazarak mavi renkli ‘’ARA’’ butonuna basınız.

Karşınıza, BİM market tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan güncel iş ilanları gelir. Bu sayfa üzerinden size uygun ilanı tıklayınız ve e-devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra hemen iş başvuru kaydınızı oluşturunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir