İşkur İş İlanları

BİM, ŞOK ve A101 Personel Alım İlanları! Alım Yapılacak Şehirler

BİM, ŞOK ve A101 yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına devam ediyorlar. Personel alım ilanlarında kısa süre önce güncellemeye giden 3 market zincirinin yeni ilanlarını sizlere aktarıyoruz. 

* Alım yapılacak şehirler

* Alım yapılacak kadrolar

* Başvuru koşulları ve diğer detaylar

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Kamuilanlari.com olarak BİM, ŞOK ve A101 tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımızla buluşturuyoruz. 

İŞKUR üzerinden bu üç market zinciri tarafından yayımlanan personel alım ilanları alım yapacak markete göre şu şekilde;

BİM Marketler Zinciri; İstanbul, Çanakkale, Bursa, Aksaray, İzmir, Kocaeli, Tekirdağ, Balıkesir, Van, Denizli, Antalya.

A101 Marketler Zinciri; İzmir, Edirne, Bursa, Tekirdağ, 

ŞOK Marketler Zinciri; Bursa, Kütahya, Antalya, Bilecik, Karabük, Eskişehir, Kayseri, Düzce, Kocaeli, Ankara, Muğla ve Tekirdağ

ALIM YAPILACAK KADROLAR

BİM, ŞOK ve A101 tarafından yayımlanan personel alım ilanında hem işçi kadroları için hemde idari personel kadroları için personel alımları yapılacak. 

Farklı eğitim seviyelerinden farklı kadrolarda personel alımı yapacak marketler zincirleri tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan açık pozisyonlar şu şekilde,

BİM Marketler Zinciri Açık Kadrolar; 

Kasiyer, Depo Görevlisi (Gıda), Market Elemanı, Beden İşçisi (Genel), Reyon Görevlisi, Şoför-Yük Taşıma.

A 101 Marketler Zinciri Açık Kadrolar; 

Bulaşıkçı (Stevard), Reyon Görevlisi, Depo Sevkiyat Sorumlusu, Muhasebeci, Beden İşçisi (Genel), Kasiyer, Temizlik Görevlisi

ŞOK Marketler Zinciri Açık Kadrolar; 

Büro Memuru (Genel)(Depo Sorumlusu), Beden İşçisi (Genel), Market Elemanı, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Reyon Görevlisi, Ambar/Depo Görevlisi, Kasiyer, Proses İşçisi, Satış Danışmanı / Uzmanı, Perakende Satış Elemanı (Gıda), 

BAŞVURU KOŞULLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ve çeşitli şehirlerde yer alan bu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. 

Bu koşullar firmadan firmaya değişiyor. Bunun için her firma tarafından yayımlanan alım ilanı detaylı bir şekilde incelenmeli. Zira firmalar kadrolara göre deneyim, sertifika ve öğrenim şartı gibi özel koşullar talep edebiliyor. 

 Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın. Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor.

Ortak Koşullar

Bu koşulların dışında tüm ilanlar için geçerli olan ve sağlanması zorunlu olan koşullar şu şekilde,

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, kadrolar için belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek yada edebilecek olmak, deneyim şartı talep ediliyorsa bu şartı sağlamak.

BAŞVURU SÜRECİ VE ŞEKLİ

Söz konusu alım ilanlarına başvurular devam etmekte olup adaylar firmalara şahsen başvuru yapabilirler. İsteyen adaylar İŞKUR üzerinden de başvurlarını gerçekleştirebilirler. 

İlanlara Ulaşmak İçin

İŞKUR İş İlanları sayfasına gidin (aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz)

Bim ilanlarını görüntülemek için İş Yeri Unvanı Yazan Yere 

BİM ilanlarını görüntülemek için BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR

A101 ilanlarını görüntülemek için YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101)

ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler

Yazıp Arama Butonuna Basın

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir