İşkur İş İlanları

BİM Toplu İş İlanı: İŞKUR Destekli 438 Personel Alımı İçin İlan Yayımlandı

BİM Marketler yaz aylarında personel kadrosunu güçlendirmek adına çok sayıda ilan yayımladı. İŞKUR’un İş İlanları sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan tüm açık kadroları aşağıda aktardık.

İlan metninde yer alan açık kadrolar için başvuru sürecini merak eden adaylar içinde alımlara nasıl başvuru yapılacağına ilişkin bilgileri paylaşıyoruz.

BİM ÇOK SAYIDA KADRO İÇİN PERSONEL ALIMI YAPIYOR

BİM Marketler tarafından yayımlanan personel alım ilanı sayısı 438. Firma bünyesine çeşitli meslek kollarından İŞKUR aracılığıyla 438 personel katacak. Alımlar farklı şehirlerde ve ilçelerde yer alan market birimlerine olacak.

İlanlarda ayrıca en az ilköğretim mezunu olmak üzere farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için ilanlar bulunuyor. 

Bu alımlarda yer alan kadro kontenjan detayları ile işçi ve memur personel pozisyonları şu şekilde.

ALIM YAPILACAK KADROLARA DAİR BİLGİLER

Normal ve engelli vatandaşlar için yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadro kontenjan ayrıntıları şu şekilde.

Kasiyer, Beden İşçisi (Genel), İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı, Diğer Satış Nezaretçileri, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Reyon Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı, Şoför-Yük Taşıma.

HANGİ ŞEHİRLER İÇİN ALIM İLANI BULUNUYOR?

Kurum personel alım ilanlarını farklı yollardan yapıyor. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre, İŞKUR Destekli alımlar aşağıda yer alan iller için yapılacak.

İstanbul, Tekirdağ, Ankara, Uşak, Yalova, Çanakkale, İzmir, Bursa, Kocaeli, Balıkesir, Aydın, Antalya, Konya, Gaziantep, Denizli, Aksaray, Karaman, Mersin, Edirne.

BAŞVURU ŞARTLARI

Firma talep edilen Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak gibi genel koşullar her kadro için geçerli. 

Adayların bu şartlara ek olarak aşağıda ana başlıkları ile aktardığımız koşulları sağlamaları gerekiuyor.

Müşterileri talepleri doğrultusunda bölümünde etkili hizmeti sunabilen, Temizlik ve hijyen kuralları konusunda titiz, Pozisyonlar için belirlenen öğrenim şartlarına haiz. Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Dinamik, prezantabl, iletişim yeteneği ve ikna kabiliyeti kuvvetli, Müşteri memnuniyetine önem veren, pratik, güler yüzlü, Takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek, Ekip ile birlikte mağazanın satış hedeflerini gerçekleştirecek.

İŞKUR İLANLARINA ULAŞMAK İÇİN

Söz konusu ilanları İŞKUR’da ulaşmak ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın. Görselde yer alan yere BİM Birleşik yazıp ara butonuna basın. Bu şekilde tüm ilanlara ulaşacabileceksiniz.

İlanlara İŞKUR’da ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir