İşkur İş İlanları

BİM ve ŞOK Marketler İŞKUR Aracılığıyla Personel Alım İlanı Yayımlandılar

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza İŞKUR üzerinden Türkiye’nin her şehrinde faaliyet gösteren BİM ve ŞOK Marketlerinin personel alım ilanlarını derledik. 

Alım yapılacak kadrolar, alım yapılacak şehirler, başvuru koşulları, ilanlara başvuru süreci ve adayların personel alım ilanı başvuru sürecinde tüm bilmesi gereken detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

BİM PERSONEL ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden yayımlanan BİM personel alım ilanında yer alan açık kadrolar ve alım yapılacak şehirlere ilişkin bilgiler şu şekilde;

BİM tarafından yayımlanan ilana göre şirket İŞKUR üzerinden Tekirdağ, İstanbul, Konya, Uşak, Antalya ve İzmir’de yer alan şubelerine personel alımı yapacak. İlanlarda engelli ve normal vatandaşlar için personel alımları bulunuyor. İlanalra göre şirket İŞKUR aracılığıyla tam 300 personel alımı yapacak. Alımlar Kasiyer, Beden İşçisi (Genel), Reyon Görevlisi, Market Elemanı kadrolarına yapılacak.

ŞOK PERSONEL ALIM İLANI

İŞKUR aracılığıyla ŞOK Marketler tarafından yayımlanan personel alım ilanı kadro ve şehir bilgisi detayları şu şekilde,

ŞOK Marketler yayımladığı ilanında hem engelli kadroya hemde normal kadroya personel alımı yapacağını duyurdu. İlanda alım yapılacak şehirlere ilişkin listede şu iller bulunuyor. Kocaeli, Adana, Yalova, Tokat, İstanbul, Ankara, Kırıkkale, Uşak.

Bu şehirlerde bulunan marketlere ise alımlar şu pozisyonlarda olacak. Reyon Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı, Market Elemanı, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Kasiyer, Satış Danışmanı / Uzmanı. ŞOK Marketler toplamda 151 personel alımı yapacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvurular için genel koşullar;

Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, kadrolara göre belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, İş Tanımı; Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.

BAŞVURU SÜRECİ

İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Bunun için ister elektronik olarak isterseniz de İŞKUR Müdürlükleri aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

İlanlara Ulaşmak için;

1-) Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayıp İŞKUR iş ilanları sayfasına ulaşacaksınız.

2-) Adaylar daha sonra orada bulunan işyeri unvanı yazan yeri dolduracaklar.

* BİM İlanı için Meslek yazan yere BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR

* ŞOK İlanı için Meslek yazan yere ŞOK Marketler yazıp ara butonuna basacaklar. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Özel Sektör personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir