İşkur İş İlanları

Büro memuru alımı için 279 farklı iş ilanı yayınladı! 472 personel alımı yapılacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bugün 05 Aralık 2019 tarihi itibari büro memuru alımı ile ilgili tam 279 yeni iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’açık iş ilanları’’ kategorisinde yer alan bu iş ilanlarına göre, 46 şehirde en az ilköğretim, lise ve önlisans mezunu öğretim düzeylerinden toplam 472 personel alımı yapılacak.

Büro memuru statüsünde alınacak personeller, çeşitli hastane, fabrika ve kurumsal şirketlerde farklı departmanlarda görevlendirileceklerdir. İş başvuruları ön kayıtları İŞKUR şubelerinden şahsen ya da aşağıda belirtilen link üzerinden online olarak yapılacaktır. Online başvurularınız için linke tıklamanız ve ardından seçili ilana e-devlet şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

BÜRO MEMURU ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Öncelikli olarak her adayın İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmaları ve aşağıda belirtilen genel şartları taşıması gerekmektedir. Bunlar;

T.C vatandaşı olmak,

Kamu Haklarından mahrum olmamak,

Herhangi bir yerden emekli olmamak veya emekli olmaya hak kazanmamış olmak,

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suç işlememiş olmak,

Bazı personel alımı yapan kurumlar adaylardan,

MS Office programlarına hakim olmak,

Ofis ekipmanlarını kullanabilmek,

Yabancı dili olmak,

Santral operatörlüğü yapabilmek gibi bazı özel şartlar sunmaktadır.

HANGİ ŞEHİRLERDEN BÜRO MEMURU ALIMI YAPILACAK?

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Antalya olmak üzere toplam 46 şehirden büro memuru alımı yapılacaktır. Aşağıda iş başvurusu için verilen linki tıkladığınızda, ofis içi personel alımı yapan kurumların, illere göre belirlenmiş iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

İş başvuruları İŞKUR şubelerinden veya aşağıda belirtilen link üzerinden online olarak yapılacaktır. Aşağıda verilen linki tıkladığınızda, Türkiye’de büro memuru alımı yapan kurumların güncel iş ilanlarının yayınladığı sayfa görüntülenir. Bu sayfa üzerinden, istenilen ilanın üzerini tıkladığınızda, adaylardan istenilen başvuru şartları ve diğer detaylar görüntülenir. E-devlet şifrenizle de giriş yaparak başvuru ekranına ulaşabilir ve ardından anında online başvuru kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Tüm büro memuru alımı iş ilanlarını görüntülemek için buraya tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir