İşkur İş İlanları

Çok Sayıda Meslek Grubu İçin KPSS’siz ya da 50, 60 KPSS ile Memur ve Kamu İşçisi İlanı

Türkiye İş Kurumu Kamu Grubu personel alım ilanları yeni hafta başı itibariyle adaylara duyuruldu.

Devlet kurumlarında çalışmak isteyen adaylar için onlarca meslek grubunda yayımlanan personel alım ilanlarında çok sayıda personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

Yayımlanan ilanlarda KPSS puanı olmadan başvuru yapılabilecek kamu işçisi alımları ile KPSS puan sıralaması esasına göre memur alımları da yapılacak. 

KAMU GRUBU PERSONEL ALIM İLANLARI

İŞKUR kamu grubu personel alım ilanları normal adayların yanı sıra, engelli personel alımı, terörle mücadele kapsamında yaralanan adaylar arasından personel alımı ya da eski hükümlü adaylar arasından personel alımı şeklinde de yapılmakta. 

ALIM YAPACAK KURUMLAR

Bu kapsamda yeni hafta başı itibariyle kamu işçisi ya da memur alımı yapacağını duyuran kamu kurumlarının listesi şu şekilde oldu. 

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü, Gökçesu Belediye Başkanlığı, Senir Belediye Başkanlığı, Kalaba Belediye Başkanlığı, Esenköy Belediye Başkanlığı, Bayırköy Belediye Başkanlığı, Ortaca Belediye Başkanlığı Öğretmen Evi Müdürlüğü Sivas, Erzurum İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü, Ankara Doğal Elektrik Üretim (Kamu Grubu), İ.Ü.C. Genel Sekreterlik, Sayıştay Başkanlığı(Kamu Grubu), Orhangazi Öğretmen Evi Ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, Mersin İl Emniyet Müdürlüğü, Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü, Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı, Mardin Emniyet İl Müdürlüğü,

İLANLARDA YER ALAN KADROLAR

Yukarıda yer alan kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şunlar:

1. Grup Açık Kadrolar

Sistem ve Ağ Uzmanı, Okul Öncesi Öğretmeni, Yazılım Mühendisi, Hayvan Bakıcısı, Muhasebeci, Uzman Yardımcısı (Genel), Anons Görevlisi, Büro İşçisi, Ziraat Mühendisi, Mobilyacı, Güvenlik Görevlisi, Beden İşçisi (Temizlik), Büro Makineleri Bakım Ve Onarımcısı,

2. Grup Açık Kadrolar

Soğutmacı Ve Havalandırmacı (İklimlendirme)(Soğutma Isıtma Sistemleri Bakım-Onarımcısı), Elektrikçi (Genel)(Elektrik Tamircisi), Diğer Muhasebeciler, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı, Greyder Operatörü, Beden İşçisi (Temizlik), Kamyon Şoförü, Mezar Kazma İşçisi,

3. Grup Açık Kadrolar

Bilet Toplayıcısı, Güvenlik Görevlisi, Sıhhi Tesisatçı, Diğer Telefon Ve Telgraf Tesisatçıları, Çoban/Sürü Yönetim Elemanı (Küçükbaş Hayvan) Bahçıvan, Sistem Uzmanı/Danışmanı, İkram Hizmetleri (Yiyecek İçecek İşletmeciliği) Meslek Elemanı, Fırıncı Ustası-Unlu Mamuller(Pasta Ustası).

İLANLARA BAŞVURU İŞLEMLERİ

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan memur alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar; başvurularını İŞKUR üzerinden kurumlara bildirecekler. 

İlanlara Ulaşmak İçin

İlanları İŞKUR’da görüntülemek isteyen adayların yapmaları gereken birkaç işlem var.

1-) İŞKUR İş İlanları arama sayfasına aşağıda yer alan bağlantı ile ulaşın.

2-) Açılan sayfada İşyeri Türü yazan kısmı bulun ve Kamu olarak işaretleyin.

3-) Ara butonuna basarak ilanlara ulaşın.

İŞKUR İş İlanları arama sayfası için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir