İşkur İş İlanları

Danışma Memuru Alımı: Lise, Önlisans ve Lisans Mezunları İçin İlanlar

Türkiye İş Kurumu üzerinden farklı şehirlerde bulunan özel sektör firmaları yayımladıkları ilanlar ile Danışma Memuru kadrosu için alım yapacaklarını duyurdular. 

Lise, Önlisans ve Lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği Danışma Memuru alım ilanlarında yer alan kadro bilgilerini sizlere aktarıyoruz.

DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

Mayıs ayının son 10 gününe girmeye kısa bir süre kala yayımlanan personel alım ilanlarında 38 Danışma Memuru alımı için ilanlar yayımlandı. Yayımlanan ilanların büyük bir kısmı en az lise mezunu olmak şartıyla yayımlandı. 

İlan yayımlayan firmaların belirledikleri görev tanımına uygun bir şekilde çalışacak olan Danışma Memurları genellikle bilgi verme ve yönlendirme alanlarında görevler üstlenecekler. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

İŞKUR aracılığıyla yayımlanmış çok sayıda ilan bulunmakta. Bu ilanlar farklı şehirlerde ve sektörlerde faaliyet gösteren kurumlar tarafından yayımlanmakta.

Bu kapsamda ilan yayımlayan kurumların ve firmaların bulundukları şehirleri sizlere paylaşıyoruz.

Alım yapılacak şehirler arasında İstanbul, Van, Bursa, Kocaeli, İzmir, Bolu, Tekirdağ bulunuyor.

BAŞVURU KOŞULLARI

Danışma Memuru alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları istenilen genel başvuru şunlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak bir de güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak.

Bu koşulların dışında adaylardan talep edilen bazı özel koşullar bulunmakta. Bu özel koşullar ilanı yayımlayan firmanın belirlediği öğrenim seviyesinden mezun olmak, varsa deneyim şartını sağlamak, bazı firmalar adaylardan bilgisayar sertifikası gibi koşullar talep etmekte bu tür koşullar varsa onları sağlamak. Kurumların belirlediği yaş aralığında olmak.

Mesleki Şartlar: Danışma memuru kadrosu için talep edilen baze koşullar bulunuyor. Bu koşullar; danışma ve gözetim görevi yapabilecek, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Diksiyon  ve görüntüsüne dikkat etmek,   sorumluluk sahibi Sözlü iletişimi iyi olan ve prezentabl Takım çalışmasında başarılı olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Danıma memuru alım ilanlarına başvuru farklı yöntemlerle yapılabiliyor. Bazı firmalar İŞKUR aracılığıyla yapılacak olan başvuruları kabul edeceğini bildirirken bazıları ilan metninde adresi verip başvuruların  o adrese şahsen yapılacağını duyuruyor.

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir